iphone14pro onetecpl

iPhone 14 będzie miał ulepszony przedni aparat

iPhone 14 i 14 Pro, który oficjalnie zostanie zaprezentowany na początku września będzie miał ulepszony przedni aparat. Co się zmieni?

Analityk Ming-Chi Kuo podzielił się nowymi szczegółami na temat przedniej kamery iPhone’a 14, która w końcu zostanie zaktualizowana po dwóch latach od ostatnich poważnych zmian.

Według Kuo, wszystkie cztery modele iPhone 14 będą miały ulepszoną przednią kamerę pod względem autofokusa i szerszej przysłony.

iPhone 14 będzie miał ulepszony przedni aparat ciekawostki przedni aparat w iphone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14  iPhone 14 i 14 Pro, który oficjalnie zostanie zaprezentowany na początku września będzie miał ulepszony przedni aparat. Co się zmieni? iPhone14Pro 1
iPhone 14 Pro.

Przedni aparat w czterech nowych modelach iPhone’a 14 będzie prawdopodobnie wyposażony w ulepszony system AF (autofokus) i przysłonę, która będzie wynosić około f/1,9 (w porównaniu z aparatem ze stałą ostrością i przysłoną f/2,2 w iPhone 13). Obsługa AF i przysłona f/1,9 mogą zapewnić lepszy efekt głębi ostrości w trybie selfie/portretów. AF może ponadto poprawić efekt ostrości podczas rozmów FaceTime/video/ transmisji na żywo.

Zmiany te będą doskonałe dla zdjęć w trybie portretowym i kinowym. Nie tylko to, ale również zdjęcia przy słabym oświetleniu będą wyglądać znacznie lepiej. Dalsze ulepszenia będą zauważalne także podczas połączeń wideo i transmisji na żywo.

Jeśli chodzi o układy scalone, to – o ile nie będzie żadnych niespodzianek – dwa nowe modele iPhone’a 14 będą wyposażone w procesory A15, a modele Pro będą miały zupełnie nowy procesor Apple A16 Bionic.

Wprowadzone zostaną także zmiany w porcie Lightning. iPhone 14 i 14 Pro mają otrzymać port Lightning obsługujący szybkość transmisji USB 3.0, co ułatwi przesyłanie “dużych” plików, takich jak filmy 8K, które będą nagrywane nowymi iPhone’ami.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top