iphone14 sim

iPhone 14 może być pierwszym iPhone’m bez gniazda karty SIM

Według Marka Gurmana Apple może usunąć gniazdo karty SIM w niektórych nowych modelach iPhone’a 14 . Ma to być krok w kierunku przejścia na eSIM.

Mark Gurman, w notatce Bloomberga mówi, że Apple od jakiegoś czasu testuje iPhone’y bez karty SIM i w tym roku może wprowadzić do swojej oferty modele bez slotów.

iPhone 14 może być pierwszym iPhone'm bez gniazda karty SIM ciekawostki iPhone 14, esim, brak esim w iphone 14  Według Marka Gurmana Apple może usunąć gniazdo karty SIM w niektórych nowych modelach iPhone’a 14 . Ma to być krok w kierunku przejścia na eSIM. esim

Takie plotki były już wcześniej, ale zakładano, że przejście rozpocznie się od iPhone 15, który pojawi się w przyszłym roku. Wygląda jednak na to, że Apple zdecydowało wdrażanie tej innowacji wcześniej, oferując użytkownikom modele bez fizycznej nano-SIM.

Jeśli chodzi o prezentację to przypominamy, że środowa konferencja na której zobaczymy m.in. iPhone’y serii 14 będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo z środowego wydarzenia  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Zapraszamy także do wpisu który zdradza nam specyfikację iPhone 14 i iPhone 14 Pro na kilka dni przed oficjalną prezentacją.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top