iphone14plus

iPhone 14 Plus rozczarował graczy

W tym tygodniu ruszyła sprzedaż iPhone 14 Plus. Smartfon otrzymał zeszłoroczny procesor A15 Bionic z pięcioma rdzeniami graficznymi, a także ulepszony system chłodzenia.

Autor kanału YouTube Golden Reviewer, wykazał gamingowy potencjał iPhone 14 Plus okazał się słaby, pomimo obecności mocnego procesora i przewymiarowanej obudowy, w której mieścił się większy radiator.

iPhone 14 Plus rozczarował graczy ciekawostki iphone 14 plus  W tym tygodniu ruszyła sprzedaż iPhone 14 Plus. Smartfon otrzymał zeszłoroczny procesor A15 Bionic z pięcioma rdzeniami graficznymi, a także ulepszony system chłodzenia. fps

Dla jasności, Genshin Impact został uruchomiony z grafiką na najwyższym poziomie i dynamiczną rozgrywką, bogatą w różne wydarzenia i efekty wizualne. iPhone 14 Plus pokazał maksymalną wydajność w pierwszych pięciu minutach gry, a w szóstej minucie zaczął mocno dławić.

Liczba klatek na sekundę spadła z 60 do 30-45 FPS, a temperatura procesora wzrosła w tym czasie z 30 do 45 stopni. Podobne dławienie w grach obserwuje się na podstawowym modelu iPhone’a 14, więc oba modele raczej nie będą odpowiadać graczom, chociaż problem z nagrzewaniem można rozwiązać, umieszczając specjalny wentylator z tyłu obudowy.

Co o tym myślisz? Daj nam znać w kometrzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top