iPhone 14 Pro będzie miał 48 Mpix aparat ciekawostki iphone 14 pro otrzyma 48 megapixelowy aparat, iphone 14 pro max z 48 mpix apatarem, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 pro bedzie mial 48 mpix aparat, iPhone 14 Pro, 48 mpix aparat w iPhone 14 Pro  iPhone 14 Pro będzie wyposażony w 48 Mpix aparat. Doniesienia te potwierdza na pewnwo dobrze wszystkim znany Mark Gurman z Bloomberg. iPhone14Pro 2 1300x700

iPhone 14 Pro będzie miał 48 Mpix aparat

iPhone 14 Pro będzie wyposażony w 48 Mpix aparat. Doniesienia te potwierdza na pewnwo dobrze wszystkim znany Mark Gurman z Bloomberg.

W nowym filmie wideo “Power On” Gurman potwierdził wiele wcześniejszych doniesień, które już słyszeliśmy na temat iPhone’a 14. Oczekuje się, że Apple zachowa wzornictwo bardzo zbliżone do obecnej serii iPhone’ów 13. Główna zmiana nastąpi w modelach Pro, które nie będą miały notcha, a “dwie dziury “- okrągłą i drugą w kształcie fasolki. Potwierdzono także wycofanie z oferty modelu “mini” na rzecz iPhone 14 Max.

Jeśli chodzi o aparat, w iPhone 14 Pro to urządzenie zadebiutuje z szerokokątna matryca o rozdzielczości 48 MP, która umożliwi robienie zdjęć o wyższej rozdzielczości. Ta innowacja spowoduje powiększenie wyspy, w której z tyłu znajduje się komora aparatu. Gurman twierdzi, że standardowy iPhone 14 (nawet w wersji Max) będzie nadal wyposażony w główny czujnik 12 MP.

Mark potwierdził także plotki, że Apple może dodać do swojej oferty wiadomości alarmowe i SOS przez satelitę. Gurman twierdzi też, że Apple pracuje nad nowymi kolorami, w tym fioletowym dla modeli Pro, jak i zwykłych.

iPhone 14 ma zostać wprowadzony na rynek we wrześniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry