iphone14 1

iPhone 14 Pro jeszcze trudniejszy do kupienia

Firma Apple wydała ostrzeżenie prasowe w którym informuje, że iPhone 14 Pro będzie jeszcze trudniejszy do kupienia. Co jest powodem? Wyjaśniamy!

Powodem jak zapewne wielu z Was się już domyśliło jest po raz kolejny COVID-19. Nowa blokada w Zhengzhou spowodowana koronawirusem zmusiła fabrykę Foxconn, która zatrudnia 200 000 osób, do przejścia na produkcję w obiegu zamkniętym. Obiekt pracuje obecnie ze znacznie zmniejszoną wydajnością.

iPhone 14 Pro jeszcze trudniejszy do kupienia ciekawostki iPhone 14 Pro  Firma Apple wydała ostrzeżenie prasowe w którym informuje, że iPhone 14 Pro będzie jeszcze trudniejszy do kupienia. Co jest powodem? Wyjaśniamy! iPhone14Pro 4

Ograniczenia COVID-19 tymczasowo wpłynęły na główny zakład montażowy iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max w Zhengzhou w Chinach. Obiekt pracuje obecnie ze znacznie zmniejszoną wydajnością. Podobnie jak podczas pandemii COVID-19, priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników łańcucha dostaw.

Firma dodała, że ​​w związku z aktualną sytuacją klienci będą musieli dłużej czekać na swoje smartfony. Apple dodało także, że ściśle współpracuje z dostawcami, aby „powrócić do normalnego poziomu produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu zdrowia i bezpieczeństwa każdego pracownika”.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top