iphone14promax

iPhone 14 Pro Max czy Galaxy S22 Ultra – który gorzej znosi upadki?

Kanał YouTube PhoneBuff opublikował film porównujący iPhone’a 14 Pro Max i Galaxy S22 Ultra w teście upadku. Który telefon gorzej znosi upadki?

Oba smartfony posiadają szklany przód i tył, jednak Samsung stosuje Victus+ Gorilla Glass, podczas gdy Apple wykorzystuje swoją technologię Ceramic Shield na przód i nieokreślone Gorilla Glass na tył. Ponadto w iPhone 14 Pro Max zastosowano ramkę ze stali nierdzewnej i płaską krawędź, a w Galaxy S22 Ultra – aluminium i konstrukcję z zakrzywionego szkła.

W pierwszym teście zasymulowano “upadek na plecki”. Niestety tutaj iPhone 14 Pro Max odniósł więcej szkód niż S22 Ultra, z większą ilością pęknięć i uszkodzeń obiektywu aparatu. Oba urządzenia pozostały sprawne, łącznie z wyświetlaczem.

iPhone 14 Pro Max czy Galaxy S22 Ultra - który gorzej znosi upadki? ciekawostki jak wyrzymaly jest iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro Max droptest, iPhone 14 Pro Max  Kanał YouTube PhoneBuff opublikował film porównujący iPhone'a 14 Pro Max i Galaxy S22 Ultra w teście upadku. Który telefon gorzej znosi upadki? droptest

W drugim teście symulowany jest upadek  na róg: oba urządzenia doznają obrażeń, które są jednak bardziej widoczne na S22 Ultra.

W trzecim teście zasymulowano upadek na przód, w którym oba ekrany roztrzaskały się. iPhone 14 Pro Max miał rysy ograniczone do jednego rogu, podczas gdy w S22 Ultra znaleziono rysy na całym wyświetlaczu.

iPhone 14 Pro Max czy Galaxy S22 Ultra - który gorzej znosi upadki? ciekawostki jak wyrzymaly jest iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro Max droptest, iPhone 14 Pro Max  Kanał YouTube PhoneBuff opublikował film porównujący iPhone'a 14 Pro Max i Galaxy S22 Ultra w teście upadku. Który telefon gorzej znosi upadki? drop 1

Całe porównanie drop testów pomiędzy Galaxy S22 Ultra a iPhone 14 Pro Max możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top