iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max i 13 Pro Max pokonały wszystkie flagowce z Androidem w teście baterii

iPhone’y Apple mają ogromną przewagę pod względem wydajności, ale często nie dorównywały flagowym modelom Androida pod względem żywotności baterii. Teraz się to zmieniło.

Nowe porównanie czasu działania popularnych smartfonów bez ładowania przeprowadziła chińska firma Huangjia Evaluation. W tym rankingu pierwsze miejsce zajął iPhone 13 Pro Max z wynikiem 9 godzin i 3 minut. iPhone 14 Plus zajmuje drugie miejsce z czasem pracy na baterii 8 godzin 57 minut, a iPhone 14 Pro Max zajmuje trzecie miejsce z 8 godzinami 31 minutami.

Najsilniejszy po stronie Androida jest Realme GT2 Master Explorer Edition z czasem pracy na baterii 8 godzin i 22 minut, piąty to iQOO 10 Pro z wynikiem 8 godzin i 20 minut, a Redmi K50 był w stanie wytrzymać 8 godziny i 18 minut. Reszta trwała niecałe 8 godzin.

Seria iPhone 13 i iPhone 14 firmy Apple były rekordzistami pod względem żywotności baterii, ale jeśli porównasz szybkość ładowania, przesuwają się one na sam dół odpowiedniej oceny.

iPhone 14 Pro Max i 13 Pro Max pokonały wszystkie flagowce z Androidem w teście baterii ciekawostki wydajność baterii, test baterii, iPhone 14 Pro Max, iPhone 13 Pro max  iPhone'y Apple mają ogromną przewagę pod względem wydajności, ale często nie dorównywały flagowym modelom Androida pod względem żywotności baterii. Teraz się to zmieniło. test baterii 1

Według Huangjia Evaluation, pod względem szybkiego ładowania, iQOO 10 z obsługą ładowania 200W może być w pełni naładowany w zaledwie 11 minut, podczas gdy topowe 15 modeli zmieści się w pół godziny. Jednocześnie iPhone 13 Pro Max ładuje się 118 minut, więc zeszłoroczny flagowiec był ostatnim.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top