iPhone 14 Pro Max ma mieć o 20% cieńsze ramki ciekawostki iPhone 14 Pro Max  iPhone 14 Pro Max będzie miał o 20 procent mniejsze ramki wokół wyświetlacza, zgodnie z nowo udostępnionymi renderami CAD. iPhone14Pro 2 1300x700

iPhone 14 Pro Max ma mieć o 20% cieńsze ramki

iPhone 14 Pro Max będzie miał o 20 procent mniejsze ramki wokół wyświetlacza, zgodnie z nowo udostępnionymi renderami CAD.

Najnowsze rendery CAD, udostępnione przez użytkownika Twittera o pseudonimie „ShrimpApplePro”, pokazują projekt telefonu iPhone 14 Pro Max, który jest zasadniczo zgodny z innymi ilustracjami i pomiarami z 91Mobiles i Maxa Weinbacha.

iPhone 14 Pro Max ma mieć o 20% cieńsze ramki ciekawostki iPhone 14 Pro Max  iPhone 14 Pro Max będzie miał o 20 procent mniejsze ramki wokół wyświetlacza, zgodnie z nowo udostępnionymi renderami CAD. iPhone14pro rendery

Podobnie jak w przypadku poprzednich renderów, najbardziej zauważalne zmianą jest brak notcha, który zostanie zastąpiony “dwiema dziurkami”. Renderom towarzyszy szereg konkretnych pomiarów dla różnych aspektów urządzenia.

Ramki iPhone’a 14 Pro‌ Max będą podobno miały grubość 1,95 mm, co stanowi umiarkowaną redukcję w porównaniu z ramkami iPhone’a 13 Pro‌ Max 2,42 mm. Dzięki tym zredukowanym ramkom górna część wycięć będzie rzekomo znajdować się 2,29 mm poniżej górnej ramki wyświetlacza.

Prezentacja najnowszych smartfonów firmy Apple obędzie się zapewne jak co roku na początku września. Oczywiście, gdy tylko będziemy wiedzieli coś więcej od razu damy Wam znać. Dla przypomnienia dodamy, że wczoraj w sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat aparatów jakie pojawią się w modelach 14 Pro. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w link obok – nowe szczegóły na temat aparatu w iPhone 14 Pro.

 

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top