iPhone 14 Pro może wreszcie otrzymać port USB-C ciekawostki   iPhone 14 Pro może wreszcie zostać wyposażony w USB-C zamiast dotychczasowego portu Lightning - donosi IDrop News iPhone14 1 1300x700

iPhone 14 Pro może wreszcie otrzymać port USB-C

iPhone 14 Pro może wreszcie zostać wyposażony w USB-C zamiast dotychczasowego portu Lightning – donosi IDrop News.

Jak wiadomo, od 2012 roku Apple instaluje w swoich smartfonach port Lightning, który działa po protokole USB 2.0 i obsługuje transfer danych z szybkością do 480 Mb/s.

iPhone 14 Pro może wreszcie otrzymać port USB-C ciekawostki   iPhone 14 Pro może wreszcie zostać wyposażony w USB-C zamiast dotychczasowego portu Lightning - donosi IDrop News iPhone USB C

We wrześniu 2021 roku firma wprowadziła iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max z możliwością nagrywania klipów w formacie ProRes w rozmiarze kilkuset GB. Eksportowanie tych filmów może potrwać nawet kilka godzin ze względu na dużą objętość i niskie szybkości przesyłania danych, więc Apple może zastąpić Lightning USB-C już w przyszłym roku.

Plotka głosi, że w ofercie iPhone 2022 znajdą się dwa zwykłe modele iPhone 14 i dwa iPhone 14 Pro. Niestety z oferty ma wylecieć model Mini, który zostanie zastąpiony wersją Max.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top