iPhone 14 Pro na nowych renderach i wideo ciekawostki rendery iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro na renderach, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Projektant Parvez Khan, znany również jako Technizo Concept, stworzył rendery iPhone 14 Pro na podstawie najnowszych plotek i przecieków, w tym plików CAD. iPhone14Pro 1 1 1300x700

iPhone 14 Pro na nowych renderach i wideo

Projektant Parvez Khan, znany również jako Technizo Concept, stworzył rendery iPhone 14 Pro na podstawie najnowszych plotek i przecieków, w tym plików CAD.

iPhone 14 Pro będzie bardzo podobny do modelu 13 Pro. Będzie miał płaskie krawędzie, ale zmieni się paleta kolorów. W tym roku prawdopodobnie nie będzie błękitu. Apple zastąpi go zielonym lub ciemnoróżowym kolorem.

iPhone 14 Pro na nowych renderach i wideo ciekawostki rendery iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro na renderach, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Projektant Parvez Khan, znany również jako Technizo Concept, stworzył rendery iPhone 14 Pro na podstawie najnowszych plotek i przecieków, w tym plików CAD. iphone 14

Umiejscowienie kamer z tyłu pozostanie niezmienione, ale blok się powiększy. Wszystko za sprawą nowego aparatu o rozdzielczości 48 MP.

iPhone 14 Pro na nowych renderach i wideo ciekawostki rendery iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro na renderach, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  Projektant Parvez Khan, znany również jako Technizo Concept, stworzył rendery iPhone 14 Pro na podstawie najnowszych plotek i przecieków, w tym plików CAD. apple iphone 14 pro

Główne zmiany będą widoczne z przodu smartfona. W tym roku Apple zastąpi notch dwoma otworami w ekranie w postaci kółka i fasolki.

W pierwszej znajdzie się Face ID, a w drugiej przednia kamerę. To ma być rozwiązanie „pośrednie”. W przyszłości Apple ukryje wszystkie czujniki pod ekranem.

Nowe urządzenia mają zostać zaprezentowane we wrześniu tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry