iPhone 14 Pro na nowych renderach ciekawostki iPhone 14 Pro  W sieci pojawił się nowy render przyszłego iPhone'a 14 Pro z dziurami zamiast „notcha”. Został stworzony przez projektanta o nicku Pigtou i opublikowany na jego własnej stronie internetowej.  iPhone14Peo 2 1300x700

iPhone 14 Pro na nowych renderach

W sieci pojawił się nowy render przyszłego iPhone’a 14 Pro z dziurami zamiast „notcha”. Został stworzony przez projektanta o nicku Pigtou i opublikowany na jego własnej stronie internetowej.

Render pokazuje nam iPhone 14 Pro w kolorze beżowym i złotym. W zasadzie na tych zdjęciach w urządzeniu nic się nie zmieniło, poza notchem. To wciąż ten sam iPhone 13 Pro w nieco zmienionym kolorze i z dwoma otworami zamiast jednej.

iPhone 14 Pro na nowych renderach ciekawostki iPhone 14 Pro  W sieci pojawił się nowy render przyszłego iPhone'a 14 Pro z dziurami zamiast „notcha”. Został stworzony przez projektanta o nicku Pigtou i opublikowany na jego własnej stronie internetowej.  iPhone14pro 3

Zauważ, że projektanci nie mają już nadziei na zmianę złącza Lightning, a USB-C nie pojawia się już na renderach. Nie ma też przecieków na ten temat.

Wygląda na to, że Apple w najbliższym czasie nie zamierza zrezygnować z własnego złącza.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry