iphone 14

iPhone 14 Pro otrzyma podekranowy skaner Face ID?

Ross Young, szef Display Supply Chain Consultants, napisał na Twitterze, że Apple przygotowuje iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max z podekranowym skanerem Face ID.

Young po raz pierwszy podzielił się swoimi przewidywaniami na temat podekranowego skabera Face ID i kamer w nadchodzących smartfonach Apple w czerwcu, ale dzisiaj przedstawił więcej szczegółów.

Co ciekawe nowe informacje na temat serii 14 pojawiły się kilka godzin po publikacji Johna Prossera, który jak pamiętacie w dniu wczorajszym zdradził nam wygląd iPhone 14.

Analityk zauważa, że ​​modele oznaczone numerem 14 Pro są wciąż w fazie rozwoju i Apple może w każdej chwili porzucić ten pomysł, ale co dalej? Jeśli tak by się stało to najprawdopodobniej wtedy, Apple musiałoby wrócić do projektu z notchem, a rozwiązanie z podekranowwm Face ID pojawiłoby się w iPhone dopiero w 2023 roku.

Young uważa również, że nowy projekt przedniego aparatu do selfie pojawi się tylko w modelach Pro, a zwykła wersja iPhone 14 i iPhone 14 Max zachowają tradycyjne wcięcie w ekranie.

Dla przypomnienia dodamy, że w przyszłym roku Apple najprawdopodobniej zrezygnuje z 5,4-calowego modelu mini na rzecz 6,7-calowego Maxa. Tak więc w 2022 roku zaprezentowane zostaną są dwa 6,1-calowe i dwa 6,7-calowe iPhone’y.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top