iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro pokazany w filmie Apple?

iPhone 14 Pro pokazany w filmie Apple? Nieznane jak do tej pory urządzenie pojawiło się w filmie pomiędzy sesjami WWDC22 . Zobaczcie sami!

W minucie 09:12 filmu poświęconego technologiom AR można zobaczyć sylwetkę iPhone’a bez wcięcia, ale z dwoma otworami, z których jeden ma kształt “fasolki”. Tak, to właśnie ta konstrukcja, o której wiele się mówi w przypadku nadchodzących modeli iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. System ten będzie oferował użytkownikom wszystkie funkcje przedniej kamery i systemu Face ID, ale bez notcha.

iPhone 14 Pro pokazany w filmie Apple? ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro  iPhone 14 Pro pokazany w filmie Apple? Nieznane jak do tej pory urządzenie pojawiło się w filmie pomiędzy sesjami WWDC22 . Zobaczcie sami! video apple iphone 14 pro notch

Alli Dryer z zespołu projektowego Apple wyjaśnia tam, w jaki sposób aplikacja Doodlelens wykorzysta iPhone’a do tworzenia doświadczeń związanych z AR dla użytkowników. Należy zauważyć, że rzekomy iPhone 14 Pro pokazany na filmie znajduje się wewnątrz aplikacji innej firmy, nie wyprodukowanej przez Apple, ale znając wielką dbałość firmy o szczegóły (i tajemnicę), nigdy nie spodziewaliśmy się zobaczyć iPhone’a, który nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany (niezależnie od tego, czy jest to przyszły smartfon Apple, czy nie!).

Co o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry