a16 1

iPhone 14 Pro stracił najnowocześniejszą technologię tuż przed premierą

Apple wprowadziło późne zmiany konstrukcyjne w iPhone 14 Pro. Informację na ten temat podaje serwis MacRumors. O co konkretnie chodzi?

Według źródła, w sieci pojawiły się szczegóły dotyczące procesu rozwoju obecnego flagowego iPhone’a. Okazuje się, że modele 14 Pro i 14 Pro Max miały dostać innowacyjny układ graficzny, ale w ostatniej chwili trzeba było z niego zrezygnować.

Świeży raport od informatorów mówi o wydajności graficznej iPhone’a. W smartfonie początkowo wprowadzono innowacyjny procesor graficzny, który dodał np. ray tracing dla większego realizmu w grach. Jednak podczas wszystkich etapów rozwoju smartfon zużywał ogromne ilości energii i bardzo się nagrzewał.

iPhone 14 Pro stracił najnowocześniejszą technologię tuż przed premierą ciekawostki iPhone 14 Pro  Apple wprowadziło późne zmiany konstrukcyjne w iPhone 14 Pro. Informację na ten temat podaje serwis MacRumors. O co konkretnie chodzi? iphone14plus

Inżynierowie próbowali “pokonać” te błędy, które źródło nazywa “bezprecedensowymi”, ale nic nie działało. W efekcie, tuż przed wysłaniem smartfona do masowej produkcji, trzeba było zrezygnować z nowego układu. iPhone 14 Pro przywrócił Apple’owi komponent graficzny A15 Bionic i w takiej postaci wydał smartfon.

Apple podobno przeprowadziło dużą czystkę w zespole grafików iPhone’a. Niektórzy menedżerowie zostali zawieszeni w pracy.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top