iphone14pro 2

iPhone 14 Pro z 256 GB pamięci podstawowej?

iPhone 14 Pro z 256 GB pamięci podstawowej? Takie informacje pojawiły się w sieci na kilka tygodni przed oficjalną premierą nowych smartfonów Apple.

Według analityka Kuo modele iPhone 14 Pro będą droższe od modeli iPhone 13 Pro, głównie dlatego, że zostaną wyposażone w kilka nowych funkcji, w tym zwiększenie podstawowej przestrzeni dyskowej.

W czerwcu tajwańska firma badawcza TrendForce przewidywała, że podstawowa wersja iPhone’a 14 Pro może być wyposażona  w 256 GB przestrzeni dyskowej, w porównaniu do 128 GB dla modeli iPhone’a 13 Pro. Na poniższej grafice widzimy jednak, że nie jest to jednak tak do końca pewne przez oznaczenie “TBD” (do określenia).

iPhone 14 Pro z 256 GB pamięci podstawowej? ciekawostki iPhone 14 Pro  iPhone 14 Pro z 256 GB pamięci podstawowej? Takie informacje pojawiły się w sieci na kilka tygodni przed oficjalną premierą nowych smartfonów Apple. ip14pro 1

Zwiększenie podstawowej przestrzeni dyskowej miałoby sens w nowych modelach iPhone’a 14 Pro i 14 Pro Max, zwłaszcza w przypadku nowego 48-megapikselowego aparatu głównego ze wsparciem dla nagrywania wideo 8K.

Wracając do podwyżki cen, nie wiadomo czy wpłynie ona również na standardowe modele z kolejnej serii, ponieważ te będą napędzane “starym” układem A15 i nie otrzymają znaczących aktualizacji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top