iphone15

iPhone 15 bez zawsze włączonego ekranu i obsługi 120 Hz

Według źródła branżowego, zwykłe modele iPhone 15 nie będą wyposażone w ProMotion i Always-On Display. Te funkcje pojawią się tylko w wersji Pro.

Powodem tego jest brak wyświetlaczy LPTO w standardowych modelach, co oznacza, że nie będą one w stanie obsługiwać częstotliwości odświeżania ProMotion i opcji Always-On Display.

Funkcja ProMotion polega na dostosowaniu częstotliwości odświeżania wyświetlacza do treści na ekranie, co zapewnia bardziej płynne i responsywne wrażenia. Standardowe modele iPhone 15 nie będą miały paneli LPTO, które są wymagane do obsługi tej funkcji. Z tego powodu tylko modele Pro będą mogły korzystać z ProMotion.

iPhone 15 bez zawsze aktywnego ekranu i obsługi 120 Hz

iPhone 15 bez zawsze włączonego ekranu i obsługi 120 Hz ciekawostki specyfikacja iPhone 15, kiedy premiera iPhone 15, iphone 15 usb c, iphone 15 kiedy, iphone 15 cena, iPhone 15 bez ekranu 120 Hz, iPhone 15 bez always-on display, iPhone 15, Apple iPhone 15  Według źródła branżowego, zwykłe modele iPhone 15 nie będą wyposażone w ProMotion i Always-On Display. Te funkcje pojawią się tylko w wersji Pro. zawsze wlaczony

Always-On Display to funkcja, która pozwala na wyświetlanie niektórych informacji na ekranie, nawet gdy telefon jest zablokowany. Ta funkcja również wymaga wyświetlaczy LPTO, co oznacza, że zwykłe modele iPhone’a 15 nie będą jej obsługiwać. Wydaje się, że Apple postanowiło zarezerwować te funkcje tylko dla modeli Pro, aby podkreślić różnicę między standardowymi a bardziej zaawansowanymi urządzeniami.

Należy jednak pamiętać o tym, że wszystkie modele iPhone’a 15 będą wyposażone w bardziej energooszczędne układy sterownika wyświetlacza OLED, co przyczyni się do dłuższej żywotności baterii. Mniejsze zużycie energii to zaleta chipu opartego na procesie 28nm w porównaniu z 40nm, który dostępny jest w obecnych modelach.

Data premiery i rozpoczęcie sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września 2023 roku. Zamówienia przedpremierowe mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

Co Wy na to? Zaskoczeni? Czy ktoś z Was liczył, że te dwie jakby nie było specyficzne funkcje dostępne tylko w wersji Pro pojawią się w tym roku także z zwykłych modelach? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? Oczywiście dajcie nam tradycyjnie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top