iphone15pro

iPhone 15 Pro | 15 Ultra z obudową z tytanu, USB-C i 8 GB pamięci RAM

Analityk Jeff Pu z Haitong International Securities opowiedział o niektórych parametrach nadchodzącego iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra.

Według niego modele nowej generacji nie zmienią się pod względem wielkości ekranu, a droższe wersje otrzymają tytanowe obudowy. To nie wszystko.

iPhone 15 Pro | 15 Ultra z obudową z tytanu, USB-C i 8 GB pamięci RAM ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Analityk Jeff Pu z Haitong International Securities opowiedział o niektórych parametrach nadchodzącego iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra. iPhone15Pro 3

Zdaniem analityka iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra otrzymają 8 GB pamięci RAM zamiast obecnych 6 GB w wersji Pro. Jeff potwierdza także krążące od dawna plotki, że przyszłe iPhone’y będą miały port USB-C. Kolejną nowością będzie modem Snapdragon X70 zamiast dotychczas używanego Snapdragona X65 oraz instalacja nowych, lepszych sensorów obrazu.

Według Jeffa Pu, następna generacja smartwatchów Apple Watch Ultra będzie miała większy wyświetlacz (o przekątnej 2,1 cala zamiast dotychczasowych 1,92 cala) oraz wykorzysta panel micro-LED, który zapewni wyższą jasność.

Kolejną zmianą o której mówili dziennikarze Bloomberga już jakiś czas temu będzie nowy czip o nazwie A17 Bionic, który nie będzie znacznie wydajniejszy od procesora obecnej generacji, ale będzie zużywał o 35 procent mniej energii, co wydłuży czas pracy smartfonów z serii iPhone 15. Układy M2 Pro i M2 Max dla nowych MacBooków Pro również mają zostać wykonane w technologii 3nm.

Poniżej zamieszczamy rendery zostały stworzone na podstawie plotek i przecieków dotyczących wyglądu iPhone 15 Pro.

iPhone 15 Pro | 15 Ultra z obudową z tytanu, USB-C i 8 GB pamięci RAM ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Analityk Jeff Pu z Haitong International Securities opowiedział o niektórych parametrach nadchodzącego iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra. iP15Pro 1

Jak widzicie krawędzie nowego modelu Pro są zaokrąglone, ale tylko z tyłu, natomiast bok ekranu nadal jest bliższy prostokątowi. Apple zastosowało podobny wzór w iPhone 5c, a flagowe modele począwszy od iPhone 12 miały ostrzejsze krawędzie.

iPhone 15 Pro | 15 Ultra z obudową z tytanu, USB-C i 8 GB pamięci RAM ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Analityk Jeff Pu z Haitong International Securities opowiedział o niektórych parametrach nadchodzącego iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra. iP15Pro 4

Oczywiście smartfon z zaokrąglonym tylnym panelem znacznie wygodniej trzyma się w dłoni, bo nie wrzyna się w nią.

iPhone 15 Pro | 15 Ultra z obudową z tytanu, USB-C i 8 GB pamięci RAM ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro  Analityk Jeff Pu z Haitong International Securities opowiedział o niektórych parametrach nadchodzącego iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra. iP15Pro 3

Na renderach widać też, jak może wyglądać moduł aparatu głównego, wystający jeszcze bardziej niż dotychczas. Takie podejście do projektowania może wynikać ze smuklejszej obudowy smartfona oraz jeszcze bardziej zaawansowanego aparatu (być może z wielokrotnym zoomem optycznym i zwiększoną przysłoną).

Jeśli chodzi o przyszłoroczne iPhone’y to w sieci od dawna mów się, że w 2023 roku Apple wypuści następujące modele – iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top