iphone14 1

iPhone 15 Pro będzie miał 8 GB pamięci RAM, port USB-C i kilka ulepszeń aparatu

Według nowego raportu tajwańskiej firmy TrendForce,iPhone 15 Pro będzie miał zwiększoną pamięć RAM z 6 do 8 GB, port USB-C i kilka ulepszeń aparatu.

W dzisiejszym komunikacie prasowym TrendForce informuje, że seria iPhone 15 ponownie będzie składać się z czterech modeli, a tylko modele „Pro” będą zawierać nowy chip, tak jak miało to miejsce w przypadku serii iPhone 14.

Przyszłoroczne modele “Pro” zostają wyposażone w chip A17 Bionic, podczas gdy standardowe modele pozostaną z A16. TrendForce przewiduje, że modele iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą wyposażone w 8 GB pamięci RAM, aby uzupełnić układ A17, w porównaniu do 6 GB modeli iPhone 14 Pro. Standardowe modele prawdopodobnie nadal będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM. O przejściu z Lightning na USB-C mówi się już od czasu, gdy Unia Europejska uchwaliła prawo wymagające takiej zmiany na początku tego roku.

iPhone 15 Pro będzie miał 8 GB pamięci RAM, port USB-C i kilka ulepszeń aparatu ciekawostki specyfikacja iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Według nowego raportu tajwańskiej firmy TrendForce,iPhone 15 Pro będzie miał zwiększoną pamięć RAM z 6 do 8 GB, port USB-C i kilka ulepszeń aparatu. iPhone15Pro 3

Zgodnie z wcześniejszymi raportami, firma badawcza spodziewa się, że iPhone 15 Pro Max będzie wyposażony w teleobiektyw umożliwiający 10-krotny lub większy zoom optyczny w porównaniu z obecnym ograniczeniem 3x.

Modele Pro powinny mieć ulepszony główny obiektyw z „8P”, który byłby jeszcze jednym elementem optycznym dla lepszej wydajności aparatu. TrendForce twierdzi, że modele iPhone 15 będą wyposażone w modem Qualcomm dla 5G, ponieważ Apple nie jest jeszcze zadowolony z wydajności własnego modemu. Firma badawcza uważa, że ​​Apple wprowadzi własny modem 5G w 2024 roku. Apple prawdopodobnie ogłosi serię iPhone 15 we wrześniu 2023 roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top