iphone15 2

iPhone 15 Pro będzie miał nowy wygląd. Oto nowe szczegóły

Choć do premiery nowych modeli iPhone 15 Pro zostało jeszcze kilka miesięcy, to już pierwsze informacje o urządzeniach zaczynają “wyciekać”.

Kilka dni temu znany informator ShrimpApplePro, który w przeszłości trafnie przewidział, że wszystkie modele iPhone 14 będą miały 6 GB pamięci RAM, poinformował, że modele iPhone 15 Pro i 15 Pro Max (lub 15 Ultra) będą miały cieńsze ramki niż obecne modele. Chociaż cieńsze ramki pojawią się tylko w modelach z wyższej półki, wszystkie cztery modele iPhone’a 15 będą miały zakrzywiony tył.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o tej zmianie konstrukcyjnej. Już w listopadzie 2022 roku ujawniono, że modele iPhone 15 będą miały konstrukcję podobną do iPhone’a 5C. iPhone 15 ma też przypominać nowego MacBooka Pro, z płaskim frontem i zakrzywionym tyłem.

iPhone 15 Pro będzie miał nowy wygląd. Oto nowe szczegóły ciekawostki wygląd iPhone 15 Pro, jaki będzie iPhone 15 Pro, iphone 15 pro  Choć do premiery nowych modeli iPhone 15 Pro zostało jeszcze kilka miesięcy, to już pierwsze informacje o urządzeniach zaczynają "wyciekać". ramki

Ponadto źródło w ShrimpApplePro ujawniło, że to połączenie cieńszych ramek i zakrzywionych krawędzi może nadać urządzeniu podobny wygląd do Apple Watch Series 7 i Series 8. W szczególności źródło opisało ten nowy design jako “bardzo ładny”.

Raport potwierdza również,  że Dynamiczna Wyspa pojawi się w wszystkich czterech modelach iPhone’a 15, bez żadnych zmian w projekcie. Wyświetlacze będą też podobno nadal korzystać z tej samej powłoki Ceramic Shield.

Wreszcie, seria iPhone 15 będzie dostępna w tym samym rozmiarze, co seria iPhone 14. Oznacza to, że Apple nie porzuci modelu “Plus”, pomimo słabej sprzedaży iPhone’a 14 Plus.

Data premiery i rozpczęcia sprzedaży tegorocznych iPhone 

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ono nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top