iphone15pro

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą wyposażone w dotykowe przyciski

Dostawca Apple, Cirrus Logic, zdradził, że modele iPhone 15 Pro, które pojawią się w przyszłym roku będą zawierały haptyczne przyciski.

W liście do akcjonariuszy firma stwierdziła, że spodziewa się, iż w przyszłym roku pojawią się nowe smartfony z komponentem HPMS.

iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max będą wyposażone w dotykowe przyciski ciekawostki iphone 15 pro max, iphone 15 pro  Dostawca Apple, Cirrus Logic, zdradził, że modele iPhone 15 Pro, które pojawią się w przyszłym roku będą zawierały haptyczne przyciski. iPhone15 2

HPMS odnosi się do wysokowydajnych układów firmy Cirrus Logic, które zawierają sterowniki haptyczne dla Taptic Engine w iPhone’ach. Podczas rozmowy o zarobkach z analitykami w tym miesiącu, prezes Cirrus Logic John Forsyth zawęził ramy czasowe dla tego nowego komponentu, do drugiej połowy przyszłego roku, co odpowiadałoby modelom iPhone 15 Pro, które zostaną wydane we wrześniu przyszłego roku.

W notatce dla inwestorów w zeszłym tygodniu, analitycy Barclays Blayne Curtis i Tom O’Malley powiedzieli, że nowy komponent, o którym wspomina Cirrus Logic, najprawdopodobniej będzie częścią Taptic Engine dla przycisków haptycznych w modelach iPhone 15 Pro. Przyciski haptyczne mogłyby pozwolić na jeszcze lepszą wodoodporność i wyeliminowałyby części, które z czasem mogą się zużywać lub łamać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top