iphone15pro

iPhone 15 Pro Max może mieć jeszcze jaśniejszy ekran

Według najnowszych plotek, Apple może zdecydować się na unowocześnienie wyświetlacza nadchodzącego modelu iPhone 15 Pro Max, tak aby był jeszcze jaśniejszy.

Obecnie iPhone 14 Pro Max może osiągnąć szczytową jasność 2000 nitów. Według nowych doniesień kolejny flagowy smartfon Apple w wersji Pro ma osiągać jasność aż 2500 nitów. Zostało to ujawnione przez informatora ShrimpApplePro.

Dla przypomnienia dodamy, że wcześniej to właśnie on przewidział, że wszystkie modele iPhone 14 będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM. W ostatnich tygodniach informator ujawnił również, że model iPhone 15 Pro będzie miał nowy wygląd z zakrzywionymi krawędziami, cieńszymi ramkami i nie tylko.

iPhone 15 Pro Max może mieć jeszcze jaśniejszy ekran ciekawostki iphone 15 pro max  Według najnowszych plotek, Apple może zdecydować się na unowocześnienie wyświetlacza nadchodzącego modelu iPhone 15 Pro Max, tak aby był jeszcze jaśniejszy. iPhone15Pro
Koncept iPhone 15 Pro

Co ciekawe, zdaniem ShrimpApplePro, Apple może zastosować wyświetlacz nowej generacji Samsunga, osiągający szczytową jasność do 2500 nitów jedynie w iPhone 15 Pro Max, więc jak dotąd raport jest nie do końca jasny.

Jednak analityk Ross Young powiedział, że nie słyszał jeszcze o żadnych zmianach. Firma może korzystać z technologii multi-lens array (MLA), która zwiększa jasność małych wyświetlaczy. Możemy również pozbyć się polaryzatorów na wyświetlaczu za pomocą specjalnej techniki zwanej enkapsulacją koloru.

Jeśli jednak wyżej opisywany wyświetlacz faktycznie trafi do iPhone 15 Pro Max, różnica w jasności będzie zauważalna tylko w świetle słonecznym na zewnątrz.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top