iphone15promax 1

iPhone 15 Pro Max na nowych renderach CAD

W sieci pojawiły się nowe renderowane obrazy przedstawiające nadchodzącego iPhone 15 Pro Max. Grafiki dostarczają nam kolejnych informacji na temat jego wyglądu.

Jak widzicie poniżej rendery zostały opublikowane na Twitterze przez ShrimpApplePro, który wcześniej już nie raz zamieszczał w sieci informacje na temat produktów Apple.

Zgodnie z najnowszym przeciekiem, wybrzuszenie aparatu w iPhone 15 Pro Max ma wynosić 3,78 mm, co oznacza, że jest nieco większe niż w poprzednim modelu, czyli iPhone 14 Pro Max. To nieco zaskakujące, ponieważ wcześniej spekulowano, że wybrzuszenie będzie mniejsze. Również średnica pierścienia aparatu ma wynosić 16,2 mm, a średnica soczewek 13 mm. Podobno mają mieć one mniej więcej taką samą średnicę jak w poprzednim modelu.

iPhone 15 Pro Max na nowych renderach CAD ciekawostki USB-C, technologia, smartfony, renderowanie, QualcommSnapdragonX705G, przeciek, nowetechnologie, iPhone15ProMax, iPhone15, gadżety, DynamicIsland, CeramicShield, Apple, A17Bionic, A16Bionic  W sieci pojawiły się nowe renderowane obrazy przedstawiające nadchodzącego iPhone 15 Pro Max. Grafiki dostarczają nam kolejnych informacji na temat jego wyglądu. ip15promax render

Oprócz tego, przeciek zawiera informacje na temat innych szczegółów technicznych. Na przykład średnica tylnej lampy błyskowej ma wynosić 6,7 mm, a mikrofon ma zostać zmniejszony z 1,15 mm do 0,75 mm. Dynamic Island, czyli technologia pozwalająca na sterowanie interfejsem użytkownika gestami, ma mieć ten sam rozmiar, co w poprzednich modelach.

Niektórzy zauważyli także “dziwne przedmioty” umieszczone nad przyciskami głośności, które zostały pokazane na renderach. Według ShrimpApplePro, są to przewodzące wyściółki, które zostaną wtopione w obudowę telefonu, aby zapewnić taką samą czułość, gdy używane są pokrowce.

iPhone 15 Pro Max na nowych renderach CAD ciekawostki USB-C, technologia, smartfony, renderowanie, QualcommSnapdragonX705G, przeciek, nowetechnologie, iPhone15ProMax, iPhone15, gadżety, DynamicIsland, CeramicShield, Apple, A17Bionic, A16Bionic  W sieci pojawiły się nowe renderowane obrazy przedstawiające nadchodzącego iPhone 15 Pro Max. Grafiki dostarczają nam kolejnych informacji na temat jego wyglądu. ip15promax 2

Co więcej, wiemy już, że zarówno iPhone 15, jak i iPhone 15 Pro będą wyposażone w Ceramic Shield, a także półprzewodnikowe przyciski. Jednakże, iPhone 15 Pro będzie miał cieńsze ramki i 8 GB pamięci RAM, podczas gdy iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą miały A16 Bionic i 6 GB pamięci RAM. Wszystkie cztery modele prawdopodobnie będą miały port USB-C i modem Qualcomm Snapdragon X70 5G.

Mimo że te informacje na razie są jedynie przeciekami, wzbudzają one wiele zainteresowania i podekscytowania wśród miłośników produktów Apple. Oczekujemy, że firma z Cupertino oficjalnie zapowie nową serię iPhone’ów 15 w nadchodzących miesiącach.

A co Wy o tym myślicie? Jak Wam się podoba “nowy” wygląd tegorocznego smartfona firmy Apple? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top