iphone13pro aparat

iPhone 15 Pro może być wyposażony w peryskopowy obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym

Według analityka Jeffa Pu, co najmniej jeden model iPhone 15 wydany w 2023 roku będzie zawierał soczewkę peryskopową, która pozwoli na większy zoom optyczny.

Jak informowali nas w ostatnich tygodniach różni „informatorzy” i analitycy, wydaje się, że obiektyw peryskopowy może naprawdę zadebiutować w iPhone 15, a przynajmniej w modelach Pro.

iPhone 15 Pro może być wyposażony w peryskopowy obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym ciekawostki peryskopowy aparat w iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro specyfikacja, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro, aparat w iPhone 15 Pro  Według analityka Jeffa Pu, co najmniej jeden model iPhone 15 wydany w 2023 roku będzie zawierał soczewkę peryskopową, która pozwoli na większy zoom optyczny.  iPhone13 pro 2

Zmiana kierunku, w którym rozchodzi się światło, pozwoliłaby na umieszczenie w iPhone dłuższego teleobiektywu, co umożliwiłoby dalsze przybliżanie bez rozmycia. Doniesienia, że ​​iPhone będzie zawierał soczewkę peryskopową, krążyły w sieci już od początku 2020 roku. Jako pierwszy wspomniał o takiej możliwości analityk Ming-Chi Kuo.

Kuo co prawda na początku twierdził, że obiektyw peryskopowy będzie częścią iPhone’a 14 Pro, ale teraz wygląda na to, że nowość ta pojawi się dopiero w iPhone 15 Pro.

Jak zapewne wiecie jest już kilka smartfonów z Androidem z peryskopowymi obiektywami np Samsung Galaxy S21 Ultra czy Huawei P40 Pro+. Oba te urządzenia mają nawet 10-krotny zoom optyczny,więc bardzo prawdopodobne jest, że iPhone wydany w 2023 roku pójdzie w ich ślady. Przypomnijmy, że obecny iPhone 13 Pro jest ograniczony do 3-krotnego zoomu optycznego.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top