iphone14pro 1

iPhone 15 Pro nie będzie miał przycisków

iPhone 15 Pro podobnie jak iPhone 15 Pro Max nie będzie miał przycisków. Co więc je zastąpi? Informacje na ten temat zdradza analityk Kuo.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat iPhone 15 Pro | iPhone 15 Pro Max. Według analityka Ming-Chi Kuo, który wielokrotnie przewidywał wprowadzenie nowych funkcji w urządzeniach Apple, nowość otrzyma specjalne czujniki 3D Touch, które będą reagować na dotyk. Firma chce więc pozbyć się fizycznych przycisków, sprawić, że smartfony będą lepiej chronione przed wilgocią oraz poprawić ich kształt.

iPhone 15 Pro nie będzie miał przycisków ciekawostki iphone 15 pro max, iphone 15 pro  iPhone 15 Pro podobnie jak iPhone 15 Pro Max nie będzie miał przycisków. Co więc je zastąpi? Informacje na ten temat zdradza analityk Kuo. iPhone15Pro 3

Aby wdrożyć tę technologię, trzeba będzie zainstalować nowy silnik Taptic Engine. Możliwe, że zostanie dodany skaner linii papilarnych. Przypomnijmy, że wcześniej Apple dodało już skaner do przycisku zasilania w iPad Air | iPad mini 6 | iPad 10. gen..

Przy okazji Kuo powiedział też wcześniej, że skaner linii papilarnych prędzej czy później pojawi się w iPhone’ach. Ale jego premiera była zaplanowana na 2021 rok, potem przesunięta na 2022, a następnie na 2023. Jeśli iPhone 15 Pro | iPhone 15 Pro Max będą miały dotykowe przyciski z wibracją, nic nie stoi na przeszkodzie, aby firma dodała do nich skaner.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top