iphone15 pro

iPhone 15 Pro zrewolucjonizuje rynek smartfonów?

Apple za kilka miesięcy zaprezentuje kolejną odsłonę swojego popularnego smartfona – iPhone 15 Pro z ulepszonym czipem Apple A17 Bionic.

Według ostatniego raportu branżowego DigiTimes, firma spodziewa się dużego popytu na ten model, a jednym z głównych powodów ma być ulepszony czip Apple A17 Bionic.

iPhone 15 Pro zrewolucjonizuje rynek smartfonów? ciekawostki iphone 15 pro premiera, iphone 15 pro max ultra, iphone 15 pro max kiedy premiera, iphone 15 pro max cena, iphone 15 pro max 256gb, iphone 15 pro max 1tb, iphone 15 pro max, iPhone 15 Pro kiedy, iphone 15 pro cena, iphone 15 pro, Apple A17 Bionic  Apple za kilka miesięcy zaprezentuje kolejną odsłonę swojego popularnego smartfona - iPhone 15 Pro z ulepszonym czipem Apple A17 Bionic. iPhone15Pro

Oczekuje się, że Apple umieści w iPhone 15 Pro nowy procesor A17 Bionic, zbudowany w technologii 3-nanometrowej pierwszej generacji TSMC. To oznacza, że chip ten będzie działał jeszcze wydajniej i bardziej energooszczędnie niż poprzednie modele wykonane w procesie 5 nm. Technologia N3 TSMC, która zostanie wykorzystana w A17, umożliwia znacznie mniejsze rozmiary komponentów elektronicznych, a tym samym zwiększoną wydajność i mniejsze zużycie energii.

Choć koszty produkcji 3-nanometrowych chipów są wyższe niż poprzednich, to Apple potwierdziło już 100% wstępnych zamówień, co wskazuje, że firma jest skłonna zapłacić więcej za ten ulepszony komponent.

iPhone 15 Pro będzie miał również wiele innych ulepszeń. Według doniesień, Apple wprowadzi w nim nowe elementy konstrukcyjne, takie jak port USB-C, dotykowe przyciski głośności i zasilania, technologię kamery peryskopowej i wiele więcej.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy iPhone 15 Pro pojawi się na rynku, ale zgodnie z przewidywaniami, premiera odbędzie się już jesienią tego roku. Fani marki Apple mogą z niecierpliwością oczekiwać na kolejną odsłonę tego popularnego smartfona, który zapewne po raz kolejny przyciągnie uwagę swoimi innowacyjnymi funkcjami i wydajnymi komponentami.

Premiera i rozpoczęcie sprzedaży iPhone serii 15

Dla przypomnienia dodamy, że w sieci już od dość dawna mówi się, że data premiery, czyli moment pojawienia się nowych smartfonów w sklepach ustalona jest na 22 września 2023 roku. Przedsprzedaż ma ruszyć tydzień wcześniej, czyli w piątek, 15 września 2023 roku. Jeśli chodzi o samą prezentację najnowszych telefonów firmy Apple to ma się ona rzekomo odbyć się we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września 2023 roku.

A co Wy o tym myślicie? Czy ktoś z Was pracuje w ogóle zakup nachodzących smartfonów? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Czytaj także:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top