iphone15ultra

iPhone 15 Ultra – oto nazwa jednego z przyszłorocznych smartfonów Apple

iPhone 15 Ultra to nazwa jednego z przyszłorocznych smartfonów firmy Apple – donosi Mark Gurman z Bloomberga. Oto pierwsze szczegóły.

Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że Apple zmieni podejście do nazwy starszych smartfonów. Dlatego zamiast iPhone a 15 Pro Max na rynek zostanie wprowadzony model  iPhone 15 Ultra. Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu, Apple wprowadziło do swojej oferty zegarek premium Apple Watch Ultra.

Mówi się, że iPhone 15 Ultra będzie wyposażony w 5-krotny aparat peryskopowy i ekran z  Dynamic Island. Apple może również ostatecznie przejść na port USB-C ze Lightning w serii iPhone 15.

iPhone 15 Ultra - oto nazwa jednego z przyszłorocznych smartfonów Apple ciekawostki pierwsze szczegoly na temat iPhone 15 Ultra, iPhone 15 Ultra  iPhone 15 Ultra to nazwa jednego z przyszłorocznych smartfonów firmy Apple - donosi Mark Gurman z Bloomberga. Oto pierwsze szczegóły. iphone15 aparat

Analityk Ming-Chi Kuo powiedział wcześniej, że Apple wprowadzi poważne zmiany w modelach iPhone 15 i iPhone 15 Pro, aby zwiększyć sprzedaż. Kuo jest przekonany, że Apple większy ilość różnic pomiędzy iPhone’m 15 Pro a standardowymi modelami iPhone 15, aby podnieść średnią cenę sprzedaży nowych smartfonów.

Krążą również pogłoski, że seria iPhone 15 będzie produkowana jednocześnie w Indiach i Chinach, co oznacza, że ​​po raz pierwszy najnowsze smartofny Apple będą produkowane poza Chinami.

Oczekuje się, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra będą korzystać z 3-nanometrowego układu Apple A17 firmy TSMC, podczas gdy iPhone 15 i iPhone 15 Plus otrzymają Apple A16.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top