iphone15 1

iPhone 15 z zaokrąglonymi rogami na pierwszych renderach

Pojawiły się pierwsze rendery iPhone 15, które pokazują możliwe kluczowe przeprojektowanie urządzenia. Render powstał po tym, jak poinformowano  o nadchodzącej zmianie.

Informator ShrimpApplePro twierdzi, że kolejny smartfon Apple otrzyma przeprojektowaną obudowę i tylną pokrywę. Tył będzie podobny do tego, który widzieliśmy już w iPhone 5c. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w poniższy link.

Według użytkownika najnowszy iPhone 15 zaoferuje nabywcom tytanowy korpus. Ponadto zamiast płaskich, kwadratowych krawędzi, smartfon otrzyma zaokrąglony tylny panel.

iPhone 15 z zaokrąglonymi rogami na pierwszych renderach ciekawostki iPhone 15, Apple iPhone 15  Pojawiły się pierwsze rendery iPhone 15, które pokazują możliwe kluczowe przeprojektowanie urządzenia. Render powstał po tym, jak poinformowano  o nadchodzącej zmianie. iPhone15 render

Apple od czasu iPhone’a 12 przeprojektowuje swoje smartfony, stosując przez trzy lata z rzędu płaskie powierzchnie i ostre krawędzie. Wielu producentów smartfonów z Androidem poszło tym tropem, ale są tacy, którzy narzekają na ten kształt i twierdzą, że trzymanie smartfona przez dłuższy czas jest niewygodne.

Ponadto, według wielu źródeł, iPhone 15 również pożegna się z Lightning i przejdzie na USB-C. Premiera iPhone’a 15 ma nastąpić we wrześniu przyszłego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top