iphone16

iPhone 16 Pro i 16 Pro Max będą miały większe ekrany

Według najnowszych doniesień branżowych, przyszłe modele iPhone’a, konkretnie iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max zostaną wyposażone w większe ekrany.

Tę informację przekazał Ross Young, analityk z Display Supply Chain Consultants, znany z dokładnych prognoz dotyczących przyszłych produktów Apple.

Zgodnie z przewidywaniami Younga, modele iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max zaoferują użytkownikom ekrany o przekątnej odpowiednio około 6,3 cala i 6,9 cala. To stanowczo zwiększa rozmiar ekranu w porównaniu do poprzednich generacji, a jeśli ta informacja okaże się prawdziwa, będzie to największy ekran, jaki kiedykolwiek pojawił się w iPhone.

iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max z większymi ekranami

iPhone 16 Pro i 16 Pro Max będą miały większe ekrany ciekawostki technologia, Ross Young, Pro Motion, MacBook Pro, Mac Rumors, Los Angeles, iphone 16 pro max, iPhone 16 Pro, iPhone 16 plus, iPhone 16, iPad mini 6, Ekran, Display Week, Display Supply Chain Consultants, Apple  Według najnowszych doniesień branżowych, przyszłe modele iPhone'a, konkretnie iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max zostaną wyposażone w większe ekrany. iPhone16

Ross Young poinformował popularny portal MacRumors, że wymiary 6,3-calowych i 6,9-calowych wyświetlaczy są przybliżonymi wartościami. Analityk zasugerował, że ujawni dokładniejsze rozmiary z precyzją do dwóch miejsc po przecinku podczas swojego nadchodzącego wystąpienia na konferencji Display Week w Los Angeles, która odbędzie się 23 maja.

Young nie wskazał, czy standardowy model iPhone 16 i iPhone 16 Plus również zostaną wyposażone w większe ekrany. Niemniej jednak, nowe przewidywane rozmiary ekranów stanowią znaczny skok względem obecnych standardów. Dla porównania, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max mają odpowiednio 6,1-calowe i 6,7-calowe wyświetlacze, a nie oczekuje się, że te rozmiary ulegną zmianie, gdy modele iPhone 15 Pro zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku.

Ross Young zasłynął z celnych przewidywań na temat przyszłych produktów Apple, szczególnie tych związanych z wyświetlaczami. W przeszłości prawidłowo przewidział, że funkcja ProMotion zostanie wprowadzona w iPhone 13 Pro oraz 14-calowym i 16-calowym MacBooku Pro. Również jego informacje na temat większego, 8,3-calowego wyświetlacza w iPadzie mini 6. generacji okazały się prawdziwe. Dlatego warto zwracać uwagę na jego przewidywania dotyczące przyszłych produktów Apple.

Wcześniej pisaliśmy o innych nowościach jakie pojawią się w przyszłorocznych smartfonach firmy Apple. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w ten link.

Zapraszamy także gorąco do komentowania naszych wpisów zarówno w sekcji komentarze poniżej jak i na naszym koncie na Twitterze. Link do oficjalnego konta dostępny jest w tym miejscu.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 201

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top