iPhone 17 Pro

iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max z podekranowwm Face ID

iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max będą pierwszymi smartfonami giganta z Cupertino, które dostaną podekranowe Face ID. Informuje o tym Ice Universe.

Według informacji udostępnionych przez znanego informatora o pseudonimie Ice Universe, Apple planuje wprowadzić podekranowy system rozpoznawania twarzy, czyli Face ID, do swoich smartfonów. Jednakże z nowego systemu będziemy mogli skorzystać dopiero za dwa i pół roku, ponieważ nowość pojawi się dopiero w modelach iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max.

Przed wprowadzeniem podekranowego Face ID w iPhone’ach, wiele firm produkujących smartfony z Androidem już wprowadziło takie rozwiązanie do swoich produktów. Apple jednak słynie z tego, że nie spieszy się z wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych i skupia się na dopracowaniu ich do perfekcji. Tym samym, wbrew wcześniejszym spekulacjom, pierwsze modele iPhone z podekranowym systemem rozpoznawania twarzy nie pojawią się na rynku przed najbliższymi dwoma i pół rokiem.

iPhone 17 Pro i 17 Pro Max z podekranowym Face ID

iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max z podekranowwm Face ID ciekawostki specyfikacja iPhone 17 Pro, podekranowe Face ID w iPhone 17 Pro, kiedy iPhone 17 Pro, iphone 17 pro price, iphone 17 pro max price in nigeria, iphone 17 pro max price, iphone 17 pro max, iPhone 17 Pro, Face ID w iPhone 17 Pro, cena iPhone 17 Pro  iPhone 17 Pro i iPhone 17 Pro Max będą pierwszymi smartfonami giganta z Cupertino, które dostaną podekranowe Face ID. Informuje o tym Ice Universe. FaceID

Mimo, że ta informacja mogłaby zniechęcić niektórych fanów marki Apple, to trzeba pamiętać, że firma ta ma swoją wierną publiczność, która kupuje co roku nowe modele iPhone’ów, niezależnie od tego, czy wprowadzają one znaczące zmiany w stosunku do poprzednich wersji.

Należy również zaznaczyć, że Ice Universe jest znany z przewidywania trendów w branży telefonów komórkowych. W przeszłości prawidłowo przewidział , że w iPhone X pojawi się notch, czy też wycięcie Dynamic Island w modelu iPhone 14 Pro. Warto zatem brać jego przewidywania na poważnie.

Mimo, że Face ID pod ekranem nie zostanie wprowadzony do smartfonów Apple w najbliższym czasie, to na pewno jest to krok w dobrą stronę. Umożliwi on jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne korzystanie z urządzeń, bez konieczności umieszczania sensora na ramce lub wycięcia w ekranie.

A co Wy sądzicie o podekranowym Face ID? Czy to rozwiązanie jest w ogóle potrzebne? Czy wolicie obecny wygląd smartfonów giganta z Cupertino? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top