iPhone 2019 jednak z Lightning? ciekawostki Apple  Nowe kamery i jednak złącze Lightnig, a nie USB-C. To nowe doniesienia jakie pojawiły się na Twitterze OnLeaks na temat iPhone 2019. Lightning 1300x700

iPhone 2019 jednak z Lightning?

Nowe kamery i jednak złącze Lightnig, a nie USB-C. To nowe doniesienia jakie pojawiły się na Twitterze OnLeaks na temat iPhone 2019.

Steve Hemmerstoffer opublikował wczoraj na swoim na Twitterze informację na temat iPhone 2019. Jego zdaniem nowe iPhone?y będą posiadały 10 Mpx przednią kamerę (w obecnym iPhonie XS znajduje się kamera 7Mpx).

iPhone 2019 jednak z Lightning? ciekawostki Apple  Nowe kamery i jednak złącze Lightnig, a nie USB-C. To nowe doniesienia jakie pojawiły się na Twitterze OnLeaks na temat iPhone 2019. iPhoneXI 3

Natomiast w iPhone XI max, który ma posiadać potrójną kamerę, dwa z trzech obiektywów będą posiadały 10 i 14Mpx matrycę. Specyfikacja trzeciego obiektywu nie jest znana.

Oprócz kamer nowe doniesienia mówią o tym, że tegoroczne iPhone?y jednak nie będą posiadały portu USB-C, ale jednak stary dobry Lightnig.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top