iPhone 2019 jednak z portem Lightning i 5W ładowarką polecane, ciekawostki Apple  W ostatnim czasie, pojawiało się wiele plotek mówiących o tym, że wszystkie modele iPhone'a 2019 otrzymają port USB-C. Tak jednak nie będzie. Lightning 1300x700

iPhone 2019 jednak z portem Lightning i 5W ładowarką

W ostatnim czasie, pojawiało się wiele plotek mówiących o tym, że wszystkie modele iPhone’a 2019 otrzymają port USB-C. Tak jednak nie będzie.

Zdaniem japońskiego serwisu Macotakara wszystkie tegoroczne iPhone?y nadal będą posiadały port Lightning. To nie wszystkie “nowości”. Serwis informuje również o tym, że w pudełku z nowym iPhone zostanie umieszczona nie szybka, a stara poczciwa 5W ładowarka z kablem Lightning – USB-A.

iPhone 2019 jednak z portem Lightning i 5W ładowarką polecane, ciekawostki Apple  W ostatnim czasie, pojawiało się wiele plotek mówiących o tym, że wszystkie modele iPhone'a 2019 otrzymają port USB-C. Tak jednak nie będzie. iP11

Jeśli faktycznie jest to prawda to na pewno spora grupa osób będzie zawiedziona, ponieważ jak wiemy iPad Pro 2018 wyposażony został w 18W ładowarkę USB-C, więc zdaniem wielu osób i taka ładowarka powinna znaleźć się w pudełku z nowym iPhone 2019.

A może jest to celowy ruch Apple? Dlaczego? Jak wiemy pojemność baterii iPhone’a rośnie z roku na rok zatem korzystanie z ładowarki o mocy 5W nie ma sensu z powodu długiego ładowania smartfona. I co wtedy robimy? Chcąc przyspieszyć proces ładowania kupujemy nową szybką ładowarkę.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top