iPhone 5se, iPad Air 3 i paski dla Apple Watch zadebiutują 15 marca bieżącego roku? polecane, ciekawostki prezentacja iphone 5se, konferencja apple 2016, kiedy prezentacja ipad air 3, ipad air 3 prezentacja, Apple  Jak donosi 9to5mac spotkanie prasowe, na którym Apple pokaże światu iPhone'a 5se, iPada Air 3 i nowe paski dla Apple Watch zaplanowane zostało na 15 marca tego roku. wwdc16

iPhone 5se, iPad Air 3 i paski dla Apple Watch zadebiutują 15 marca bieżącego roku?

Jak donosi 9to5mac spotkanie prasowe, na którym Apple pokaże światu iPhone’a 5se, iPada Air 3 i nowe paski dla Apple Watch zaplanowane zostało na 15 marca tego roku.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o prezentacji w marcu, ale nie podano szczegółowych danych, związanych z datą. Informacje rzecz jasna mówiły o nowych produktach z Cupertino.

Mam wrażenie, że głównym bohaterem spotkania prasowego będzie iPhone 5se z 4 – calowym wyświetlaczem, który zastąpi w ofercie producenta z Cupertino model 5S. Słuchawka będzie podobna do iPhone’a 6, jeżeli przecieki są prawdziwe, a jej sercem będzie układ scalony A9 i koprocesor M9.

Wygląda na to, że iPad Air 3 będzie mniejszym odpowiednikiem modelu Pro z czterema głośnikami. Ostatnio plotki mówią, że na pokładzie znajdą się 4GB pamięci operacyjnej, pojemna bateria i dioda doświetlająca aparat główny. Diagram i wyciek wyglądu jednego z etui wskazuje na wprowadzenie w nim złącza ?Smart Connector?, które pierwotnie pojawiło się w modelu Pro.

Jeżeli chodzi o Apple Watch, możemy się spodziewać nowych wariantów kolorystycznych sportowych pasków, bransolety Mediolańskiej w kolorze Space Black i zupełnie nowe paski z nieznanego dotąd materiału (nie było o nim mowy w przeciekach).

Prawdopodobnie oprócz wspomnianych produktów na scenie pojawią się również nowe MacBooki wyposażone w procesory Intela w architekturze Skylake.

Warto wspomnieć, że do prezentacji pozostało 1,5 miesiąca, a ostatecznie spotkanie prasowe może zostać przesunięte na dzień później.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top