iPhone 6 Plus oficjalnie uznany za przestarzały ciekawostki   Apple oficjalnie uznało iPhone 6 Plus za przestarzały. Smartfon ten nie będą już więc naprawiany w autoryzowanych centrach serwisowych. iPhone6s1

iPhone 6 Plus oficjalnie uznany za przestarzały

Apple oficjalnie uznało iPhone 6 Plus za przestarzały. Smartfon ten nie będą już więc naprawiany w autoryzowanych centrach serwisowych.

Zgodnie z dokumentem wsparcia Apple, przestarzałe produkty nie kwalifikują się już do żadnych napraw, bez żadnych wyjątków. Oznacza to, że autoryzowane serwisy nie będą już przyjmować w celu naprawy iPhone 6 Plus.

iPhone 6 Plus oficjalnie uznany za przestarzały ciekawostki   Apple oficjalnie uznało iPhone 6 Plus za przestarzały. Smartfon ten nie będą już więc naprawiany w autoryzowanych centrach serwisowych. iphone 6 plus ad

iPhone’y 6 zostały po raz pierwszy wydane we wrześniu 2014 roku. Z oferty zostały usunięte dwa lata później, co zbiegło się z wprowadzeniem na rynek modeli iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

„iPhone” 6 i 6 Plus były pierwszymi smartfonami firmy obsługującymi Apple Pay i dającymi użytkownikom większy wybór pod względem rozmiaru ekranu. Apple przestał wspierać te dwa modele w 2019 roku wraz z premierą iOS 13.

Pełna lista urządzeń przestarzałych dostępna jest pod tym adresem.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top