iPhone 6C w wersji curved nowosci Wideo, koncept, iPhone 6C - Curved Screen, iPhone 6c, iPhone 6, iPhone, concept, Apple   iPhone6c 1300x700

iPhone 6C w wersji curved

Ostatnio w modzie u niektórych bieda producentów telefonów jest tworzenie zakrzywianego ekranu. Kompletnie nie rozumiem jaki to ma sens, ani to w niczym nie pomaga, ani przydatne nie jest.

Oczywiście jeżeli planujemy zrobić z telefonu łopatkę do piaskownicy, to może być dobry pomysł, dziecko się ucieszy, że ma łopatkę z grą Angry Birds w środku. Nie wiem jak wy, ale ja swoim telefonem nie kopię, co najwyżej czasem spadnie mi on przypadkowo na ziemię.

Telefon z wykrzywionym ekranem jest niby bardziej odporny na uderzenia, niestety, na YouTube ktoś zrobił drop test wspomnianego LG G Flex i ten stłukł się jak ta lala. Kolejny fail, wina Tus… tfu… Androida, wiadomo.

Jako że na świecie zapaleńców nie brakuje, to ktoś zrobił najgłupszy chyba proejkt jaki widziałem od dawana – zakrzywiony iPhone. Wygląda koszmarnie po prostu. Już pomijam kwestię tego, gdzie tam miała by się zmieścić jakaś bateria czy inna elektronika. No ale jak ktoś tworzy takie coś, to pewnie sam jest zasilany energią kosmiczną (trzeba założyć taki aluminiowy trójkąt na głowę, ponoć działa).

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry