iPhone 6s / 6s Plus - zobacz ile kosztuje wymiana zbitego ekranu w Cortland.pl polecane, ciekawostki zbity ekran w iPhone, zbity ekran iPhone 6s, wymiana zbitego ekranu iPhone, stłuczony ekran w iPhone gdzie wymienić, stłuczony ekran w iPhone, serwis apple, oryginalny ekran z iPhone, koszt wymiany zbitego ekranu w iPhone 6s Plus, koszt wymiany zbitego ekranu iPhone 6s, jak wymienić zbity ekran w iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, gdzie wymienić zbity ekran w iPhone, gdzie wymienić zbity ekran iPhone 6s Plus, gdzie wymienić zbity ekran iPhone 6s, Cortland, Apple  Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że już od 590 zł możecie wymienić pęknięty / zbity ekran Waszego iPhone'a bez utraty gwarancji w Cortland? iP6s1

iPhone 6s / 6s Plus – zobacz ile kosztuje wymiana zbitego ekranu w Cortland.pl

Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że już od 590 zł możecie wymienić pęknięty / zbity ekran Waszego iPhone’a bez utraty gwarancji w Cortland?

Dziś Cortland uaktualnił swoją ofertę i do iPhone 5/5c/6/6 Plus dołączył nowy iPhone 6s i iPhone 6s Plus. Za wymianę zbitego / pękniętego ekranu w iPhone 6s trzeba zapłacić 749 zł, a w przypadku iPhone 6s Plus jest to koszt 699 zł. Poniżej umieszczam oficjalny cennik pochodzący ze strony blog.cortland.pl.

iPhone 6s / 6s Plus - zobacz ile kosztuje wymiana zbitego ekranu w Cortland.pl polecane, ciekawostki zbity ekran w iPhone, zbity ekran iPhone 6s, wymiana zbitego ekranu iPhone, stłuczony ekran w iPhone gdzie wymienić, stłuczony ekran w iPhone, serwis apple, oryginalny ekran z iPhone, koszt wymiany zbitego ekranu w iPhone 6s Plus, koszt wymiany zbitego ekranu iPhone 6s, jak wymienić zbity ekran w iPhone, iPhone 6 Plus, iPhone 6, gdzie wymienić zbity ekran w iPhone, gdzie wymienić zbity ekran iPhone 6s Plus, gdzie wymienić zbity ekran iPhone 6s, Cortland, Apple  Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że już od 590 zł możecie wymienić pęknięty / zbity ekran Waszego iPhone'a bez utraty gwarancji w Cortland? cennik

Aby dokonać wymiany wyświetlacza należy odwiedzić jeden z salonów Cortland (lista salonów dostępna jest tutaj) lub skontaktować się z serwisem telefonicznie (tel. 22 257 00 02 w godz. 9-17) lub za pomocą formularza kontaktowego.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top