iPhone 6s Plus vs Galaxy S7 edge - porównanie czytników linii papilarnych polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, TouchID, Touch ID, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S7, Samsung, jak działa czytnik w samsung Galaxy S7, iPhone 6s, iPhone, Film, czytnik w Galaxy S7 edge, czytnik linii papilarnych w samsung Galaxy S7, czytnik linii papilarnych  Porównań ciąg dalszy. Na YouTube pojawił się właśnie film pokazujący działanie czytnika linii papilarnych w dwóch topowych telefonach na rynku - iPhone 6s Plus oraz Samsung Galaxy S7 edge. touchid

iPhone 6s Plus vs Galaxy S7 edge – porównanie czytników linii papilarnych

Porównań ciąg dalszy. Na YouTube pojawił się właśnie film pokazujący działanie czytnika linii papilarnych w dwóch topowych telefonach na rynku – iPhone 6s Plus oraz Samsung Galaxy S7 edge.

Oba te smartfony jak wiemy wyposażone są w czytnik linii papilarnych. W zaprezentowanym w zeszłym roku iPhone 6s i 6s Plus Touch ID działa wręcz błyskawicznie, a jak to wygląda w nowiutkim, niespełna miesięcznym Galaxy S7 edge? Czy czytnik w Samsungu jest szybszy od tego umieszczonego w iPhone 6s Plus? Z racji tego, że Galaxy S7 edge jest nowszy, to czytnik teoretycznie powinien być szyby prawda? Więc jak to wygląda w praktyce?  Odpowiedź na to pytanie poniżej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry