iPhone 6s - test szybkości Touch ID polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, test Touch ID, jak szybki jest Touch iD w iPhone 6s, jak działa touch id w iPhone 6s, iPhone 6s Plus, czytnik linii papilarnych w iPhone 6s, Apple  Podczas prezentacji iPhone 6s, Apple powiedziało, że nowy iPhone wyposażony jest w Touch ID drugiej generacji. Charakterystyczną cechą nowego czytnika linii papilarnych jest zwiększenie szybkości działania. Czy tak jest? Nadszedł czas, aby to sprawdzić. iPhone6s.13

iPhone 6s – test szybkości Touch ID

Podczas prezentacji iPhone 6s, Apple powiedziało, że nowy iPhone wyposażony jest w Touch ID drugiej generacji. Charakterystyczną cechą nowego czytnika linii papilarnych jest zwiększenie szybkości działania. Czy tak jest? Nadszedł czas, aby to sprawdzić.

Przedwczoraj do sieci trafił film prezentujący działanie nowego czytnika i porównanie go z czytnikami z iPhone 5s i 6. Kto wygrał? Bezapelacyjnie Touch ID z iPhone 6s. Zobaczcie sami.

Czytnik linii papilarnych w nowym iPhone 6s jest strasznie szybki. Powiem Wam, że wystarczy na ułamek sekundy położyć zeskanowany palec na przycisku Home i telefon od razu się odblokowuje.

Ma to oczywiście swoje plusy i minusy. Ja osobiście przyzwyczaiłem się do tego, że w iPhone 6 Plus po szybkim przyciśnięciu Home mogłem spokojnie zerknąć na dostępne na zablokowanym ekranie powiadomienia, a w iPhone 6s niestety nie jest już to możliwe, ponieważ telefon od razu się odblokowuje.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top