iPhone 7 będzie dostępny w trzech różnych wariantach? polecane, ciekawostki trzy iPhone 7, Plotki, iPhone 7 pro, iPhone 7 Plus, iPhone 7, Apple  Plotek na temat iPhone 7 ciąg dalszy. Najnowszy raport mówi o tym, że w tym roku możemy zobaczyć nie dwa, a trzy różne iPhone?y 7. iPhone7 1 1

iPhone 7 będzie dostępny w trzech różnych wariantach?

Plotek na temat iPhone 7 ciąg dalszy. Najnowszy raport mówi o tym, że w tym roku możemy zobaczyć nie dwa, a trzy różne iPhone?y 7.

Jak widzimy na poniższej grafice w tym roku mają rzekomo pojawić się trzy nowe iPhone’y – iPhone 7, iPhone 7 Plus i iPhone 7 Pro.

iPhone 7 będzie dostępny w trzech różnych wariantach? polecane, ciekawostki trzy iPhone 7, Plotki, iPhone 7 pro, iPhone 7 Plus, iPhone 7, Apple  Plotek na temat iPhone 7 ciąg dalszy. Najnowszy raport mówi o tym, że w tym roku możemy zobaczyć nie dwa, a trzy różne iPhone?y 7. iP7

iPhone 7 ma posiadać 4,7-calowy ekran, iPhone 7 Plus to 5,5-calowy ekran i podwójny aparat, a o iPhone 7 Pro nie wiemy nic.

Może model Pro będzie miał jeszcze większy ekran OLED + Smart Connector i brak fizycznego przycisku Home? Wszystkiego dowiemy się we wrześniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry