iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej? polecane, ciekawostki Specyfikacja, prezentacja iPhone 7, Plotki, kiedy iPhone 7, iPhone7, iPhone z wiekszym ekranem, iPhone 7 z 256 GB pamięci, iPhone 7, Ciekawostki, bateria w iPhone 7, Apple  Mamy nowe plotki na temat iPhone 7. Cytując dane ze źródeł, najprawdopodobniej jeden z bliskich partnerów Apple twierdzi, że w tym roku do oferty giganta z Cupertino trafi iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej. iPhone6s.13

iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej?

Mamy nowe plotki na temat iPhone 7. Cytując dane ze źródeł, najprawdopodobniej jeden z bliskich partnerów Apple twierdzi, że w tym roku do oferty giganta z Cupertino trafi iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło podaje, że w tym roku jesienią, Apple zaprezentuje jak zwykle dwa nowe iPhone?y – iPhone 7 i iPhone 7 Plus. Wielkość ekranu w nowych iUrządzeniach się nie zmieni i rzekomo zostanie taka sama jak w obecnych iPhone’ach 6s i 6s Plus, czyli  4,7 i 5,5 cala. Zmieni się pamięć wewnętrzna. Zdaniem źródła w tym roku w ofercie Apple ma pojawić się nowy model iPhone’a 7 wyposażony aż w 256 GB pamięci wewnętrznej.

iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej? polecane, ciekawostki Specyfikacja, prezentacja iPhone 7, Plotki, kiedy iPhone 7, iPhone7, iPhone z wiekszym ekranem, iPhone 7 z 256 GB pamięci, iPhone 7, Ciekawostki, bateria w iPhone 7, Apple  Mamy nowe plotki na temat iPhone 7. Cytując dane ze źródeł, najprawdopodobniej jeden z bliskich partnerów Apple twierdzi, że w tym roku do oferty giganta z Cupertino trafi iPhone 7 z 256 GB pamięci wewnętrznej. iP7

Zmieni się również pojemność baterii. Prawdopodobny rozmiar akumulatora w iPhone 7 Plus ma wynosić 3100 mAh, czyli o 350 mAh więcej niż w obecnym 6s Plus.

Czy plotki się sprawdzą? Tego dowiemy się najprawdopodobniej dopiero we wrześniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry