iPhone 7 z niemal bezramkowym wyświetlaczem na pewno się nie pojawi polecane, ciekawostki zdjęcie iPhone 7, iPhone 7, bez ramek iPhone 7, Apple  Do września jeszcze daleko, ale plotki i ploteczki związane z iPhone'em 7 przybierają na sile i niektóre z nich naprawdę są idiotyczne. iPhone7 1

iPhone 7 z niemal bezramkowym wyświetlaczem na pewno się nie pojawi

Do września jeszcze daleko, ale plotki i ploteczki związane z iPhone’em 7 przybierają na sile i niektóre z nich naprawdę są idiotyczne.

Ostatni z nich mówi o modelu z wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi (po bokach), a na portalu społecznościowym pojawiło się nawet zdjęcie, które teoretycznie jest na to dowodem. Góra o dół przedniego panelu pozostają bez zmian, podczas gdy po bokach są bardzo cienkie ramki. Rozmieszczenie poszczególnych części również nie uległo zmianom.

iPhone 7 z niemal bezramkowym wyświetlaczem na pewno się nie pojawi polecane, ciekawostki zdjęcie iPhone 7, iPhone 7, bez ramek iPhone 7, Apple  Do września jeszcze daleko, ale plotki i ploteczki związane z iPhone'em 7 przybierają na sile i niektóre z nich naprawdę są idiotyczne. iPhone 7 Bezels

Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ nie ma niezbitych dowodów na tego typu rozwiązanie, które wyglądałoby interesująco. Nie można zapomnieć o zdjęciu, które pokazywało zmianę anten zasięgowych, a okazało się, że to Meizu Pro 6.

Na szczęście, to nie prawda, ponieważ ktoś bawił się Photoshopem i wykonał taki projekt. Wprawne oko zauważy nieprawidłowości. Poza tym jedna z części jest rozmyta, więc nie widać jej dokładnie, co może świadczyć o manipulacji.

Tak czy owak, podoba mi się pomysł i zaparcie osób, które go wykonały, choć popełniły parę błędów. Bylibyście zainteresowani takim modelem iPhone’a.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry