iPhone, iPad się zawiesił lub się nie włącza? Poznajcie Fixppo, czyli apkę, która szybko naprawi ten problem ciekawostki   Jak wiemy iPhone, iPad nie jest urządzeniem idealnym. Czasami zdarzają się takie sytuację, że urządzenie się zawiesi na logo, lub stare się restartuje i co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi prosta aplikacja Fixppo. LogoApple 1300x700

iPhone, iPad się zawiesił lub się nie włącza? Poznajcie Fixppo, czyli apkę, która szybko naprawi ten problem

Jak wiemy iPhone, iPad nie jest urządzeniem idealnym. Czasami zdarzają się takie sytuację, że urządzenie się zawiesi na logo, lub stare się restartuje i co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi prosta aplikacja Fixppo.

Fixppo to prosta aplikacja, która rozwiązuje szereg różnych problemów jakie mogą wystąpić w naszym iUrządzeniu. Za pomocą tej aplikacji możemy bez problemy wyjść z trybu awaryjnego, czy ożywić urządzenie, gry to zawiesi się na logo Apple lub ciągle się restartuje.

Obsługa aplikacji jest banalnie prosta. Skorzystać z niej mogą osoby mające system od iOS 7 wzwyż, więc obsługiwane są praktyczne wszystkie iPhone?y jak i iPady, oraz iPody Touch. Fixppo można zainstalować zarówno na komputerze z systemem Windows jak i na Maku. A teraz przejdźmy do samego działania.

Po pobraniu i uruchomieniu aplikacji na ekranie pojawiają się dwa tryby – Standard i Advanced, czyli tryb normalny i zaawansowany. Należy pamiętać, że w trybie normalnym po ożywieniu iPhone?a wszystkie dane zostają w urządzeniu, natomiast w trybie zaawansowanym dane zostają usunięte.

A teraz przejdźmy do sedna. Oto co należy zrobić, aby przy pomocy Fixppo naprawić nasze iUrządzenia.

iPhone, iPad się zawiesił lub się nie włącza? Poznajcie Fixppo, czyli apkę, która szybko naprawi ten problem ciekawostki   Jak wiemy iPhone, iPad nie jest urządzeniem idealnym. Czasami zdarzają się takie sytuację, że urządzenie się zawiesi na logo, lub stare się restartuje i co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi prosta aplikacja Fixppo. f 1

Pierwsza rzecz to oczywiście pobranie i uruchomienie aplikacji. Gdy to zrobimy klikamy wybieramy jeden z wyżej wspomnianych trybów.

iPhone, iPad się zawiesił lub się nie włącza? Poznajcie Fixppo, czyli apkę, która szybko naprawi ten problem ciekawostki   Jak wiemy iPhone, iPad nie jest urządzeniem idealnym. Czasami zdarzają się takie sytuację, że urządzenie się zawiesi na logo, lub stare się restartuje i co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi prosta aplikacja Fixppo. f 2

Teraz podłączamy iUrządzenie do komputera za pomocą kabla i wybieramy model iPhone?a. Po kliknięciu wykonujemy wszystkie czynności wedle instrukcji, a następnie czekamy kilka minut, aż zakończy się proces identyfikacji urządzenia.

Kolejną rzeczą jest wybranie odpowiedniego oprogramowania. W tym celu należy wybrać z listy model iPhone oraz wersję iOS. Można też wskazać plik .ipsw jeśli takowy posiadamy na komputerze.

iPhone, iPad się zawiesił lub się nie włącza? Poznajcie Fixppo, czyli apkę, która szybko naprawi ten problem ciekawostki   Jak wiemy iPhone, iPad nie jest urządzeniem idealnym. Czasami zdarzają się takie sytuację, że urządzenie się zawiesi na logo, lub stare się restartuje i co wtedy? Wtedy z pomocą przychodzi prosta aplikacja Fixppo. f 3

I to praktycznie wszystko. Pozostałe czynności wykonywane są automatycznie.

Aplikację można pobrać jak wspomniałem wyżej zarówno na Mak jak i Windows. Dostępna jest także specjalna wersja próbna. Cena jaką należy zapłacić za pełną wersję Fixppo to: 34,95 dolarów na rok lub 299,95 dolarów w opcji dożywotniej.

Więcej na temat aplikacji dowiecie się na stronie producenta – tutaj

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top