iPhone kolejny raz ratuje życie. Tym razem nie jednej, a całej grupie osób polecane, ciekawostki Tim Cook, okinawa, łódź, Japonia, iphone ratuje życie  Jak się okazuje iPhone jest w stanie uratować życie nie jednej, a całej grupie osób. Poznajcie Rachel i jej niecodzienną wycieczkę. iPhoneX

iPhone kolejny raz ratuje życie. Tym razem nie jednej, a całej grupie osób

Jak się okazuje iPhone jest w stanie uratować życie nie jednej, a całej grupie osób. Poznajcie Rachel i jej niecodzienną wycieczkę.

Całe wydarzenie mogło zakończyć się tragicznie, ale na całe szczęście nikomu nic się nie stało.

Podczas wycieczki z przyjaciółmi łódź w której była Rachel wywróciła się i nasza bohaterka wraz z przyjaciółmi trafiła do wody. Co było dalej? Zobaczcie sami:

Kocham torby. Jedną mam zawsze przy sobie, drugą w samochodzie, inną w domu. Zanim wyskoczyliśmy z łodzi, chwyciłem moją torbę w ostatniej chwili. W niej były wszystkie nasze smartfony.

Smartfon mojego przyjaciela niestety po kontakcie z wodą się wyłączył, ale mój iPhone działał bez problemów.

Dalszy ciąg był już oczywisty. Dziewczyna wezwała więc swoim iPhone’m straż przybrzeżną i po 90 minutach całą grupę całą i zdrową zabrali przybyli na miejsce ratownicy.

Wydarzenie nawet skomentował sam Tim Cook na swoim Twitterze.

Co Wy na to?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top