iPhone SE 2 będzie produkowany wyłącznie w Indiach ciekawostki premiera iPhone SE 2, kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2, Apple  Pierwszy iPhone SE okazał się sukcesem, a kolejna generacja smukłego smartfona Apple z pewnością byłaby ciepło przyjęta. iPhoneSE2 1 1

iPhone SE 2 będzie produkowany wyłącznie w Indiach

Pierwszy iPhone SE okazał się sukcesem, a kolejna generacja smukłego smartfona Apple z pewnością byłaby ciepło przyjęta.

Od dłuższego czasu pojawiały się doniesienia na temat drugiej generacji modelu SE. Plotki ciągle wskazywały na zastosowanie szklanych plecków, dzięki którym mały sprzęt zyskałby zdolność bezprzewodowego ładowania. Na ten moment ta funkcja jest zarezerwowana dla iPhone’a 8, 8+ i X, więc nie wydaje mi się, żeby taki szkrab miał ją dostać. Kolejną informacją wywróżoną z fusów jest oczywiście data zapowiedzi, a według czarodziejów związanych z Apple miałoby to nastąpić podczas tegorocznego WWDC, choć są na to nikłe szanse.

iPhone SE 2 będzie produkowany wyłącznie w Indiach ciekawostki premiera iPhone SE 2, kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2, Apple  Pierwszy iPhone SE okazał się sukcesem, a kolejna generacja smukłego smartfona Apple z pewnością byłaby ciepło przyjęta. SE2 2

Tekz24 jest kolejnym bajkopisarzem i według niego produkcja iPhone’a SE 2 zostanie przeniesiona do Indii. Tylko w tym kraju miałby być produkowany, choć Apple weszło do Indii w zeszłym roku. Ponadto niektóre elementy potrzebne do obecnie dostępnego modelu SE są właśnie stamtąd, ale to nadal nie większość.

iPhone SE 2 z pewnością nie pojawi się podczas przyszło tygodniowej konferencji skupionej na szkolnictwie.

Być może Amerykanie rzeczywiście zdecydują się na produkcję SE 2 na terenie Indii. Miałoby to sens w momencie, gdy chcieliby wprowadzić nowy model najpierw tam, a ponadto odciążyłoby to fabryki w Chinach. Wtedy Azjaci mogliby skupić się na ważniejszych modelach iPhone’a.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top