Krzysiek Borek30.01.2018
iPhone SE 2 będzie zawierał kosmetyczne zmiany, o ile się w ogóle pojawi

Od dłuższego czasu w sieci pojawiają się doniesienia o pracach Apple nad iPhone’em SE2. Okazuje się, że prawdopodobieństwo jego wydania jest bardzo niskie, tak przynajmniej twierdzi analityk KGI Securties, Ming Chi Kuo.

Analityk Digitimes, Luke Lin w swoim raporcie podał informacje o mniejszym modelu iPhone’a ze szklaną obudową umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie. Jednak Kuo twierdzi, że Apple ma obecnie za mało pracowników, którzy mogliby pracować nad zaprojektowaniem kolejnej wersji SE.

Wprowadzenie trzech modeli iPhone’a w tym samym roku było niecodziennym wydarzeniem, biorąc pod uwagę Apple. Podejrzewam, że miało to związek z wprowadzeniem na rynek iPhone’a X. Wszystko przez jego złożoną konstrukcję, która prawdopodobnie przysporzyła wiele problemów pracownikom Apple i dlatego inni nie mogli się skupić na projektowaniu innego modelu.

Nawet jeżeli SE2 istnieje lub jest w planach, nie powinniśmy spodziewać się wielu nowości. Nie wierzę, żeby różnił się bardzo od SE wprowadzonego do sprzedaży w 2016 roku. Jedyną poważną i zauważalną zmianą będzie wprowadzenie szklanej obudowy, aby umożliwić bezprzewodowe ładowanie.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek