iPhone SE 2 jednak się pojawi? ciekawostki nowe iPhone, iPhone SE 2, Apple  Wygląda na to, że Apple powoli szykuje się do zapowiedzi nowych iPhone'ów.Wczoraj rano Consomac.fr dotarło do dokumentów Apple, które są składane podczas chęci wprowadzenia nowych urządzeń.  iPhoneSE2 1 1

iPhone SE 2 jednak się pojawi?

Wygląda na to, że Apple powoli szykuje się do zapowiedzi nowych iPhone’ów.Wczoraj rano Consomac.fr dotarło do dokumentów Apple, które są składane podczas chęci wprowadzenia nowych urządzeń.

Lądują one zazwyczaj w bazie danych Euroazjatyckiej Komisji Ekonomicznej (ECC).

iPhone SE 2 jednak się pojawi? ciekawostki nowe iPhone, iPhone SE 2, Apple  Wygląda na to, że Apple powoli szykuje się do zapowiedzi nowych iPhone'ów.Wczoraj rano Consomac.fr dotarło do dokumentów Apple, które są składane podczas chęci wprowadzenia nowych urządzeń.  iPhone models ECC filings

W tym momencie ciężko ocenić, czy dokumenty złożone przez Amerykanów mają związek z iPhone’em SE 2. Równie dobrze mogą być powiązane z modelami zaplanowanymi na wrzesień bieżącego roku. Mam jednak nadzieję, że model SE 2 rzeczywiście się pojawi, bo jego pierwsza generacja została świetnie przyjęta.

Dokumenty dotyczą modeli A1920, A1921, A1984, A2097, A2098, A2099, A2101, A2103, A2104, A2105 i A2106. Pamiętajcie, że urządzenia korzystające z szyfrowania danych użytkownika muszą być zgłoszone do ECC, a ich obecność w bazie danych komisji oznacza, że mogą pojawić się na rynku w ciągu maksymalnie dwóch miesięcy od momentu złożenia dokumentów przez producenta. To by oznaczało, że podczas tegorocznego WWDC powinniśmy zobaczyć chociaż jednego smartfona.

Myślicie, że rzeczywiście zobaczymy iPhone’a SE 2 lub to inne modele.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top