Prezentacja iPhone SE 2 dopiero na WWDC 2018? ciekawostki wwdc18, wwdc 2018, kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2  Tegoroczne WWDC może zwiastować nadejście nowych urządzeń, choć wydaje mi się, że doroczna konferencja Apple skupi się bardziej na oprogramowaniu, a nie sprzęcie. Jednak nie ustają plotki o prezentacji iPhone'a SE2. iPhoneSE2018

Prezentacja iPhone SE 2 dopiero na WWDC 2018?

Tegoroczne WWDC może zwiastować nadejście nowych urządzeń, choć wydaje mi się, że doroczna konferencja Apple skupi się bardziej na oprogramowaniu, a nie sprzęcie. Jednak nie ustają plotki o prezentacji iPhone’a SE2.

Według portalu QQ druga generacja iPhone’a SE otrzyma układ scalony A10 Fusion, 2GB RAM-u i dwa warianty pamięciowe (32 lub 128GB). Ponadto sprzęt ma nadal korzystać z czytnika linii papilarnych (Touch ID), więc zastosowanie Face ID w jego przypadku nie będzie miało miejsca.

Prezentacja iPhone SE 2 dopiero na WWDC 2018? ciekawostki wwdc18, wwdc 2018, kiedy iPhone SE 2, iPhone SE 2  Tegoroczne WWDC może zwiastować nadejście nowych urządzeń, choć wydaje mi się, że doroczna konferencja Apple skupi się bardziej na oprogramowaniu, a nie sprzęcie. Jednak nie ustają plotki o prezentacji iPhone'a SE2. iPhone85

Zastosowanie mocniejszego procesora na potrzeby iOS 12 i pozostawienie Touch ID to logiczne kroki, w szczególności gdy sprzęt ma być tańszy od obecnie sprzedawanych.

Jest jeden problem, wg QQ przekątna ekranu miałaby urosnąć do 4,2 – cala, co dla mnie nie ma sensu. Różnica w rozmiarze będzie zbyt mała i nie zyskamy na tym większej powierzchni roboczej, a urządzenie musiałoby być zaprojektowane pod podstaw.

Wygląda to trochę na podejście Sony, w końcu oni w tej samej obudowie (od Z1 Compact) wsadzili większy ekran i nie było żadnych problemów. Jednak nie wydaje mi się, że Apple specjalnie zaprojektowało SE2 od nowa, aby wsadzić do niego lekko większy wyświetlacz.

Plotki o iPhonie SE 2 zaczęły pojawiać się podczas zeszłorocznych wakacji i mówiły o wydaniu w pierwszym kwartale tego roku. Na razie nic na to nie wskazuje, co może mieć związek z małą ilością poprawek lub porzuceniu pomysły o wydaniu następcy dla modelu SE.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry