iPhone SE 2 pojawi się w pierwszej połowie 2018 roku? polecane, ciekawostki iPhone SE 2018, iPhone SE 2, iphone se, Apple  Znajomy niedawno pokazywał mi swojego iPhone'a SE i sprzęt poza testami nadal robi na mnie pozytywne wrażenie. Jednak mnie przeszkadza jego rozmiar, 4 - calowy ekran to zdecydowanie za mało. iPhoneSE6

iPhone SE 2 pojawi się w pierwszej połowie 2018 roku?

Znajomy niedawno pokazywał mi swojego iPhone’a SE i sprzęt poza testami nadal robi na mnie pozytywne wrażenie. Jednak mnie przeszkadza jego rozmiar, 4 – calowy ekran to zdecydowanie za mało.

Jednak wygląda na to, że Apple może wprowadzić do sprzedaży kolejną generację SE.

iPhone SE 2 pojawi się w pierwszej połowie 2018 roku? polecane, ciekawostki iPhone SE 2018, iPhone SE 2, iphone se, Apple  Znajomy niedawno pokazywał mi swojego iPhone'a SE i sprzęt poza testami nadal robi na mnie pozytywne wrażenie. Jednak mnie przeszkadza jego rozmiar, 4 - calowy ekran to zdecydowanie za mało. iPhoneSE.5

Druga generacja zostanie całkowicie wyprodukowana w fabrykach Wistron w Indiach (Bangalore). Wygląda na to, że pierwszy model stał się popularny, a Apple nie zamierza tracić wpływów na rynku nieco tańszych konstrukcji. Produkcja w Indiach pozwoliła na diametralne obniżenie ceny tego modelu.

Wistron nadal produkuje je w Indiach, a ponad 75% smartfonów w tym kraju można kupić za mnie niż 250$. W innych krajach jedynym rozwiązaniem na zarobek była sprzedaż starszych modeli w obniżonych cenach. W sierpniu pojawił się raport mówiący o przyśpieszeniu produkcji SE 2, który teoretycznie mógłby zadebiutować w marcu przyszłego roku.

SE 2 powinien otrzymać układ scalony A10 Fusion i pojemniejszą baterię (1700 mAh), ale z pewnością nie dostanie funkcji znanych z ósemek lub X. Oznacza to, że spokojnie możemy zapomnieć o wyświetlaczu OLED, Face ID lub indukcyjnym ładowaniu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry