Krzysiek Borek21.10.2019
iPhone SE 2: produkcja ruszy na początku 2020 roku

iPhone SE 2 ma otrzymać zupełnie nowe anteny sygnałowe. Ma to być wersja LCP, która powinna być lepsza od obecnie stosowanych.

Za ten element będą odpowiedzialni dwaj podwykonawcy, jednym będzie Murata Manufacturing, a drugim Career Technologies. Nowy element ma dotrzeć do fabryk już na początku przyszłego roku.

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że nadchodzący smartfon ma wyglądać jak iPhone 8. Za jego sprawną pracę odpowiedzialny będzie układ scalony A13 wspomagany przez 3GB RAM-u. Czytnik linii papilarnych w postaci Touch ID nadal będzie obecny.

iPhone SE 2 będzie miał dwa warianty pamięciowe, 64 lub 128GB. Poza tym będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, czerwonym, srebrnym i gwiezdnej szarości.

Mamy złą wiadomość dla fanów 3D Touch, funkcji nie będzie, ponieważ zastąpi je Haptic Touch. Wg Kuo cena startowa ma wynosić 399$ w Stanach Zjednoczonych.

Warto dodać, że sprzęt nie musi zadebiutować pod nazwą iPhone SE 2. Prawdopodobnymi nazwami są iPhone 8s lub 9. Nie ma szans, żeby sprzęt z 4,7 – calowym ekranem był tak samo poręczny jak oryginalny SE, więc zmiana nazwy wydaje się całkiem prawdopodobna.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS