iPhone SE 2020 kontra iPhone 11 Pro Max. Który smartfon lepiej przetrwa upadek? polecane, ciekawostki Wideo, test na upadek, iPhone SE 2020 droptest, iPhone SE 2020, Apple  Smartfon iPhone SE drugiej generacji został bardzo dobrze przyjęty. Chociaż nie ma statystyk dotyczących sprzedaży, to oczywiście będzie to bardzo popularny model przez co najmniej kilka następnych lat. iPhoneSE droptest

iPhone SE 2020 kontra iPhone 11 Pro Max. Który smartfon lepiej przetrwa upadek?

Smartfon iPhone SE drugiej generacji został bardzo dobrze przyjęty. Chociaż nie ma statystyk dotyczących sprzedaży, to oczywiście będzie to bardzo popularny model przez co najmniej kilka następnych lat.

Widzieliśmy już porównania wydajności i aparatów z iPhone SE, teraz przyszła kolej na inny rodzaj testu. Kanał PhoneBuff postanowił sprawdzić wytrzymałość iPhone’a SE, porównując go z iPhone 11 Pro Max.

Jak widać tył flagowego Apple’a zostało ?zniszczone? już w pierwszej próbie, a na iPhone SE praktycznie nie było śladów. Oba smartfony dobrze zniosły upadek na ?róg?, ale z z upadkiem na ekran było już gorzej. W tym przypadku zarówno jeden jak i drugi smartfon odniósł obrażenia.

Dlaczego tak się stało? Problemem jest ciężar obu urządzeń. iPhone SE 2-generacji jest znacznie lżejszy i to waśnie dlatego mniej ucierpiał w tym teście.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry