iPhone SE 2020 - test baterii polecane, ciekawostki pojemność baterii iPhone SE 2020, jak długo działa iPhone SE 2020, iPhone SE 2020, bateria w iPhone SE 2020, bateria, Apple  Wiemy, że iPhone SE drugiej generacji ma baterię o dokładnie takiej samej pojemności jak iPhone 8. Urządzenia mają identyczne ekrany, ale inne procesory, więc teoretycznie iPhone SE powinien działać dłużej. Czy tak jest w praktyce? iPhoneSE 3 1

iPhone SE 2020 – test baterii

Wiemy, że iPhone SE drugiej generacji ma baterię o dokładnie takiej samej pojemności jak iPhone 8. Urządzenia mają identyczne ekrany, ale inne procesory, więc teoretycznie iPhone SE powinien działać dłużej. Czy tak jest w praktyce?

Jak widać na poniższym nagraniu, to prawda. W teście baterii, który został wykonany za pomocą programu Geekbench stary iPhone 8 uzyskał 1887 punktów i czas 3 godziny 9 minut, natomiast iPhone SE 2020 miał – 2515 punktów i czas 4 godziny 12 minut. Jest to około 25% więcej niż w przypadku ?ósemki?.

Wszytko ładnie, pięknie. A jaki wynik uzyska bateria najnowszego 4,7-calowego smartfona od Apple, gdzy porównamy ją z takimi smartfonami jak: iPhone 11, iPhone 11 Pro, Galaxy S20 i OnePlus 8? Tutaj niestety już tak kolorowo nie jest.

Jak widzicie powyżej, tutaj cud się nie wydarzył – nowy produkt Apple jest znacznie gorszy dla wszystkich uczestników testu. Z iPhone?ami przegrał o prawie półtorej godziny, a z OnePlus 8, który wygrał test okazał się dwukrotnie lepszy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry